שעה בקולקטה, הודו:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בקולקטה, הודו

מידע בדף זה:

הודו - דגל הלאום:

הודו - דגל קולקטה היא עיר בהודו. דגל הלאום של הודו מופיע בצד.

תמונות מקולקטה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בקולקטה:
תמונות מקולקטה

מיקומה של קולקטה

המיקום הגאוגרפי של העיר קולקטה עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של קולקטה:
מיקומה של קולקטה22°34′N 88°22′E

השעה בקולקטה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בקולקטה לשפות הבאות:

קולקטה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של קולקטה (הודו) הינו GMT+5.5
 • שעון ישראל קולקטה:השעון של קולקטה מקדים את שעון ישראל ב-2.5 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וקולקטה (הודו). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וקולקטה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל קולקטה או שעון ישראל הודו (זמן ישראל קולקטה)

שעה בקולקטה, הודו:

מה השעה בקולקטה? | שעה בקולקטה | שעון מקומי בקולקטה | זמן בקולקטה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שישי, 23 בפברואר 2024
1:53:24

מידע על העיר קולקטה בהודו:

קולקטה (בנגלית: কলকাতা, הינדית: कोलकाता, אנגלית: Kolkata) היא בירת מדינת מערב בנגל שבהודו והעיר הגדולה במדינה זו. עד שנת 2000 נקראה העיר כלכותה (Calcutta), השם שונה כדי לקרבו יותר לצורתו המסורתית. מקור השם הוא באלה "קאלי", הנחשבת לפטרונית העיר.
קולקטה רבתי היא העיר השביעית בגודלה בהודו, נכון ל-2011[1].
שטחה של קולקטה הוא 1,480 קמ"ר. בשנת 2009 התגוררו בעיר עצמה מעל 5 מיליון איש, ואילו בשטח המטרופולין שלה מתגוררים מעל 15 מיליון איש. בקולקטה חיים 828 נשים לכל 1,000 גברים; שיעור יודעי הקרוא וכתוב בעיר עומד על 81%, הרבה מעל לממוצע הארצי של הודו (59%). השפה הנפוצה בעיר היא בנגלית, אם כי שפות הודיות רבות אחרות מדוברות אף הן. בעיר תשע אוניברסיטאות ושוכן בה המוזיאון הגדול ביותר באסיה.
אוכלוסיית קולקטה היהודית הייתה כ-5,000 יהודים, אך ירדה לאחר עצמאות הודו והקמת מדינת ישראל. עד 2013 היו בעיר כ-25 יהודים[2].

מה השעה בקולקטה - מידע:

דף מידע זה אודות קולקטה בהודו נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בקולקטה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בקולקטה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בקולקטה, לפי שעון קולקטה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון קולקטה וזמן קולקטה או שעון הודו. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון קולקטה עכשיו וגם את שעון קולקטה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון קולקטה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בקולקטה?
 • מה הזמן בקולקטה?
 • מהי השעה המקומית בקולקטה?
 • זמן המקומי בקולקטה
 • קולקטה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של קולקטה?
 • שעה בקולקטה - מהי?
 • זמן קולקטה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בקולקטה וכן זמן נוכחי בקולקטה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון קולקטה מדויק. שעון קולקטה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בקולקטה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.