שעה ברייקיאוויק, איסלנד:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה ברייקיאוויק, איסלנד

מידע בדף זה:

איסלנד - דגל הלאום:

איסלנד - דגל רייקיאוויק היא עיר באיסלנד. דגל הלאום של איסלנד מופיע בצד.

תמונות מרייקיאוויק

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר ברייקיאוויק:
תמונות מרייקיאוויק

מיקומה של רייקיאוויק

המיקום הגאוגרפי של העיר רייקיאוויק עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של רייקיאוויק:
מיקומה של רייקיאוויק64°08′N 21°56′W

השעה ברייקיאוויק - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה ברייקיאוויק לשפות הבאות:

רייקיאוויק - איזור זמן:

 • איזור הזמן של רייקיאוויק (איסלנד) הינו GMT+0
 • שעון ישראל רייקיאוויק:השעון של רייקיאוויק מאחר את שעון ישראל ב-3 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ורייקיאוויק (איסלנד). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ורייקיאוויק.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל רייקיאוויק או שעון ישראל איסלנד (זמן ישראל רייקיאוויק)

שעה ברייקיאוויק, איסלנד:

מה השעה ברייקיאוויק? | שעה ברייקיאוויק | שעון מקומי ברייקיאוויק | זמן ברייקיאוויק

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום ראשון, 25 בפברואר 2024
23:15:43

מידע על העיר רייקיאוויק באיסלנד:

רייקיאוויק (איסלנדית Reykjavík - "מפרץ העשן") היא בירת איסלנד, העיר הגדולה ביותר בה, והבירה הצפונית בעולם. רייקיאוויק נמצאת בקו הרוחב 64°08' צפון, לא הרחק מחוג הקוטב הצפוני (ב66°33' צפון), יש בה רק 4 שעות אור שמש מידי יום בחורף, ובקיץ הלילה בהיר כמעט כמו היום. הטמפרטורה השנתית הממוצעת בה היא 5 °C, הטמפרטורה הממוצעת בינואר היא -0.4 °C וביולי 11.2 °C. אוכלוסיית רייקיאוויק מנתה בשנת ב-2006 115,420 תושבים המהווים כ-37% מאוכלוסיית איסלנד. ואוכלוסיית מטרופולין רייקיאוויק ב-2003 מנתה 181,746 תושבים.

מה השעה ברייקיאוויק - מידע:

דף מידע זה אודות רייקיאוויק באיסלנד נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה ברייקיאוויק. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן ברייקיאוויק תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים ברייקיאוויק, לפי שעון רייקיאוויק. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון רייקיאוויק וזמן רייקיאוויק או שעון איסלנד. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון רייקיאוויק עכשיו וגם את שעון רייקיאוויק כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון רייקיאוויק עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה ברייקיאוויק?
 • מה הזמן ברייקיאוויק?
 • מהי השעה המקומית ברייקיאוויק?
 • זמן המקומי ברייקיאוויק
 • רייקיאוויק - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של רייקיאוויק?
 • שעה ברייקיאוויק - מהי?
 • זמן רייקיאוויק - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית ברייקיאוויק וכן זמן נוכחי ברייקיאוויק. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון רייקיאוויק מדויק. שעון רייקיאוויק המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק ברייקיאוויק. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.