שעה בבארי, איטליה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בבארי, איטליה

מידע בדף זה:

איטליה - דגל הלאום:

איטליה - דגל בארי היא עיר באיטליה. דגל הלאום של איטליה מופיע בצד.

תמונות מבארי

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בבארי:
תמונות מבארי

מיקומה של בארי

המיקום הגאוגרפי של העיר בארי עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של בארי:
מיקומה של בארי41°07′31″N 16°52′0″E

השעה בבארי - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בבארי לשפות הבאות:

בארי - איזור זמן:

 • איזור הזמן של בארי (איטליה) הינו GMT+2
 • שעון ישראל בארי:השעון של בארי מאחר את שעון ישראל בשעה אחתזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ובארי (איטליה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ובארי.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל בארי או שעון ישראל איטליה (זמן ישראל בארי)

שעה בבארי, איטליה:

מה השעה בבארי? | שעה בבארי | שעון מקומי בבארי | זמן בבארי

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
22:21:03

מידע על העיר בארי באיטליה:

בארי (באיטלקית: Bari) היא עיר בדרום מזרח איטליה על שפת הים האדריאטי, במחוז פולייה, ובירת נפת בארי. העיר מהווה את המרכז הכלכלי השני בחשיבותו בדרום איטליה, וידועה במיוחד בזכות נמל הים והאוניברסיטה שלה, וכמו כן בשל היותה עירו של ניקולאס הקדוש, הדמות שמהווה את המקור לסנטה קלאוס.
האוכלוסייה בעיר עצמה מונה 325,183 תושבים נכון ל-2016 ומשתרעת על שטח של 116 קמ"ר. בשל התרחבות העיר בשנים האחרונות יצורפו אליה כבר בשנים הקרובות ככל הנראה 12 עיירות הנמצאות סביבה.
העיר מתחלקת לשני חלקים עיקריים, שנקבעו על ידי ויטוריו אמנואלה: העיר העתיקה, המאופיינת ברחובות עתיקים ובפסלים, והעיר שהתפתחה לאחר 1820, המאופיינת ברחובות ישרים ובכיכרות מטופחות.
העיר הוקמה בשנת 181 לפני הספירה כעיר בשם "בריום" שהייתה חלק מהרפובליקה הרומית. העיר נהרסה במהלך ההיסטוריה פעמים אחדות, אך בכל פעם הוקמה מחדש.

מה השעה בבארי - מידע:

דף מידע זה אודות בארי באיטליה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בבארי. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בבארי תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בבארי, לפי שעון בארי. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון בארי וזמן בארי או שעון איטליה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון בארי עכשיו וגם את שעון בארי כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון בארי עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בבארי?
 • מה הזמן בבארי?
 • מהי השעה המקומית בבארי?
 • זמן המקומי בבארי
 • בארי - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של בארי?
 • שעה בבארי - מהי?
 • זמן בארי - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בבארי וכן זמן נוכחי בבארי. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון בארי מדויק. שעון בארי המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בבארי. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.