שעה במילאנו, איטליה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה במילאנו, איטליה

מידע בדף זה:

איטליה - דגל הלאום:

איטליה - דגל מילאנו היא עיר באיטליה. דגל הלאום של איטליה מופיע בצד.

תמונות ממילאנו

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר במילאנו:
תמונות ממילאנו

מיקומה של מילאנו

המיקום הגאוגרפי של העיר מילאנו עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של מילאנו:
מיקומה של מילאנו45°28′N 09°11′E

השעה במילאנו - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה במילאנו לשפות הבאות:

מילאנו - איזור זמן:

 • איזור הזמן של מילאנו (איטליה) הינו GMT+2
 • שעון ישראל מילאנו:השעון של מילאנו מאחר את שעון ישראל בשעה אחתזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ומילאנו (איטליה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ומילאנו.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל מילאנו או שעון ישראל איטליה (זמן ישראל מילאנו)

שעה במילאנו, איטליה:

מה השעה במילאנו? | שעה במילאנו | שעון מקומי במילאנו | זמן במילאנו

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
21:10:56

מידע על העיר מילאנו באיטליה:

מילאנו (באיטלקית: Milano (מידע · עזרה); במילאנזית: Milán; בלטינית: Mediolanum) היא העיר השנייה בגודלה באיטליה לאחר רומא, והעיר הראשית בצפון איטליה. מילאנו נמצאת במישור לומברדיה, שהוא האזור המאוכלס ביותר באיטליה, מילאנו היא גם בירת המחוז. בשנת 2005 עמד מספר תושביה על 1.3 מיליון. באזור העירוני סביבה מתגוררים כ-4.5 מיליון איש, ובאזור המטרופוליטני המורחב - 7.5 מיליון איש (המטרופולין החמישי בגודלו באירופה, אחרי מוסקבה, לונדון, פריז וחבל הרוהר[1]).
מילאנו היא מרכז תחבורתי חשוב; היא מהווה שער לצרפת, לשווייץ ולהרי האלפים. כמו כן, היא מהווה מרכז אופנה ותרבות חשוב באיטליה ובאירופה כולה.
את העיר חוצים הנהרות אולונה (Olona) ולמברו (Lambro), שזרימתם נסתרת, וערוץ נהר סווסו (Seveso).

מה השעה במילאנו - מידע:

דף מידע זה אודות מילאנו באיטליה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה במילאנו. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן במילאנו תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים במילאנו, לפי שעון מילאנו. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון מילאנו וזמן מילאנו או שעון איטליה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון מילאנו עכשיו וגם את שעון מילאנו כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון מילאנו עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה במילאנו?
 • מה הזמן במילאנו?
 • מהי השעה המקומית במילאנו?
 • זמן המקומי במילאנו
 • מילאנו - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של מילאנו?
 • שעה במילאנו - מהי?
 • זמן מילאנו - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית במילאנו וכן זמן נוכחי במילאנו. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון מילאנו מדויק. שעון מילאנו המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק במילאנו. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.