שעה בנאפולי, איטליה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בנאפולי, איטליה

מידע בדף זה:

איטליה - דגל הלאום:

איטליה - דגל נאפולי היא עיר באיטליה. דגל הלאום של איטליה מופיע בצד.

תמונות מנאפולי

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בנאפולי:
תמונות מנאפולי

מיקומה של נאפולי

המיקום הגאוגרפי של העיר נאפולי עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של נאפולי:
מיקומה של נאפולי40°50′N 14°15′E

השעה בנאפולי - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בנאפולי לשפות הבאות:

נאפולי - איזור זמן:

 • איזור הזמן של נאפולי (איטליה) הינו GMT+2
 • שעון ישראל נאפולי:השעון של נאפולי מאחר את שעון ישראל בשעה אחתזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ונאפולי (איטליה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ונאפולי.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל נאפולי או שעון ישראל איטליה (זמן ישראל נאפולי)

שעה בנאפולי, איטליה:

מה השעה בנאפולי? | שעה בנאפולי | שעון מקומי בנאפולי | זמן בנאפולי

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
21:02:29

מידע על העיר נאפולי באיטליה:

נַאפּוֹלִי (באיטלקית: Napoli (מידע · עזרה) בנפוליטנית: Napule), היא עיר נמל ואחת הערים הגדולות שבערי איטליה.העיר היא עיר הבירה של פרובינציית נאפולי (provincia di Napoli) הנושאת אותו השם ובירת מחוז קמפניה. בנאפולי מתגוררים כ-959,000 תושבים ובאזור המטרופוליטני, הכולל גם חלקים מנפות קזרטה, אבלינו וסלרנו מתגוררים כ-4,000,000 תושבים. נאפולי, העיר השלישית בגודלה באיטליה מבחינת מספר תושבים (אחרי רומא ומילאנו), היא האזור האורבני השני בגודלו באיטליה אחרי מילאנו והשביעית בדירוג האזורים האורבניים המאוכלסים ביותר באירופה. כמו כן, בנאפולי שוכנת כחמישית מאוכלוסיית מחוז קמפניה, ובנפת נאפולי שוכנת יותר ממחצית מאוכלוסייתו.
"העיר הקסומה", על פי מילותיו של ויטוריו דה סיקה בסרט "מפרץ נאפולי" משנת 1954, היא אחת הערים היפות ביותר באיטליה (נאמר עליה:"לראות את נאפולי ולמות"). היא ממוקמת על מפרץ נאפולי, בין הר הגעש וזוב לבין האזור הוולקני "Campi Flegrei". המרכז ההיסטורי של נאפולי המושך אליו תיירים מכל העולם, הוכרז על ידי ארגון אונסק"ו כאתר מורשת עולמית.

מה השעה בנאפולי - מידע:

דף מידע זה אודות נאפולי באיטליה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בנאפולי. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בנאפולי תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בנאפולי, לפי שעון נאפולי. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון נאפולי וזמן נאפולי או שעון איטליה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון נאפולי עכשיו וגם את שעון נאפולי כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון נאפולי עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בנאפולי?
 • מה הזמן בנאפולי?
 • מהי השעה המקומית בנאפולי?
 • זמן המקומי בנאפולי
 • נאפולי - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של נאפולי?
 • שעה בנאפולי - מהי?
 • זמן נאפולי - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בנאפולי וכן זמן נוכחי בנאפולי. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון נאפולי מדויק. שעון נאפולי המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בנאפולי. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.