שעה ברומא, איטליה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה ברומא, איטליה

מידע בדף זה:

איטליה - דגל הלאום:

איטליה - דגל רומא היא עיר באיטליה. דגל הלאום של איטליה מופיע בצד.

תמונות מרומא

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר ברומא:
תמונות מרומא

מיקומה של רומא

המיקום הגאוגרפי של העיר רומא עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של רומא:
מיקומה של רומא41°54′N 12°30′E

השעה ברומא - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה ברומא לשפות הבאות:

רומא - איזור זמן:

 • איזור הזמן של רומא (איטליה) הינו GMT+2
 • שעון ישראל רומא:השעון של רומא מאחר את שעון ישראל בשעה אחתזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ורומא (איטליה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ורומא.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל רומא או שעון ישראל איטליה (זמן ישראל רומא)

שעה ברומא, איטליה:

מה השעה ברומא? | שעה ברומא | שעון מקומי ברומא | זמן ברומא

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שני, 26 בפברואר 2024
1:01:59

מידע על העיר רומא באיטליה:

רומא (איטלקית ולטינית: Roma) היא בירת איטליה. העיר משתרעת על פני שתי גדותיו של נהר הטיבר באזור לאצְיוֹ. בעברה הייתה הבירה של האימפריה הרומית ששלטה על שטחים נרחבים באירופה ומסביב לים התיכון. לאחר התמוטטות האימפריה המשיכה רומא לשמש כמרכז של הדת הנוצרית הקתולית.
ברומא עצמה מתגוררים 2.7 מיליון תושבים. בערים שמקיפות אותה מתגוררים עוד כמיליון תושבים. מרכז העיר פרוש בין שבע גבעות ממזרח לטיבר. מצדו השני של הנהר מצויה גבעת הוותיקן שכיום שייכת גם היא לרומא (מלבד קריית הוותיקן). מסביב למרכז הצפוף פרושים פרוורים ברדיוס עצום מהעיר. בין הפרוורים פזורים שדות חקלאיים ושטחים פתוחים רבים, חלקם בטווח של קילומטרים ספורים מהמרכז.
סמלה של העיר רומא מכיל את ראשי התיבות SPQR. ראשי תיבות אלו, שהיו גם סמל הלגיונות של האימפריה הרומית, מסמלים את האמרה הלטינית: Senatus Populusque Romanus - "הסנאט והעם של רומא". ראשי תיבות אלו מופיעים במקומות רבים בעיר כולל עמודים ומכסי ביוב.

מה השעה ברומא - מידע:

דף מידע זה אודות רומא באיטליה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה ברומא. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן ברומא תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים ברומא, לפי שעון רומא. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון רומא וזמן רומא או שעון איטליה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון רומא עכשיו וגם את שעון רומא כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון רומא עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה ברומא?
 • מה הזמן ברומא?
 • מהי השעה המקומית ברומא?
 • זמן המקומי ברומא
 • רומא - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של רומא?
 • שעה ברומא - מהי?
 • זמן רומא - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית ברומא וכן זמן נוכחי ברומא. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון רומא מדויק. שעון רומא המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק ברומא. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.