שעה בונציה, איטליה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בונציה, איטליה

מידע בדף זה:

איטליה - דגל הלאום:

איטליה - דגל ונציה היא עיר באיטליה. דגל הלאום של איטליה מופיע בצד.

תמונות מונציה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בונציה:
תמונות מונציה

מיקומה של ונציה

המיקום הגאוגרפי של העיר ונציה עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של ונציה:
מיקומה של ונציה45°26′15″N 12°20′9″E

השעה בונציה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בונציה לשפות הבאות:

ונציה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של ונציה (איטליה) הינו GMT+2
 • שעון ישראל ונציה:השעון של ונציה מאחר את שעון ישראל בשעה אחתזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וונציה (איטליה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וונציה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל ונציה או שעון ישראל איטליה (זמן ישראל ונציה)

שעה בונציה, איטליה:

מה השעה בונציה? | שעה בונציה | שעון מקומי בונציה | זמן בונציה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שני, 26 בפברואר 2024
2:43:52

מידע על העיר ונציה באיטליה:

ונציה (איטלקית Venezia; ונטית Venesia) היא בירת מחוז ונטו ובירת נפת ונציה באותו המחוז שבצפון-מזרח איטליה. העיר שוכנת בלגונה שלשפך הנהר פוֹ לחוף הים האדריאטי. בימי תפארתה הייתה העיר בירת רפובליקת ונציה, מעצמה ימית שהגיעה לשיא כוחה בימי הביניים, ונודעה לה חשיבות רבה באמנות הרנסאנס ובמסעות הצלב. העיר הייתה מרכז סחר חשוב בין מזרח ומערב, במיוחד סחר התבלינים. ידועה גם כ"עיר המים", "עיר הגשרים" וכ"מלכת הים האדריאטי".
המרכז ההיסטורי של ונציה בנוי מבנים על יסודות מכלונסאות עץ שנבנו על 118 איים, המקושרים ביניהם בכ-400 גשרים. בין האיים עוברות כ-170 תעלות מים, שהשיט בהן הוא אופן התחבורה העיקרי בעיר. ונציה היא אחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר בעולם. כעשרים מיליון תיירים פוקדים את העיר בכל שנה. נכון ל-2009 מתגוררים בוונציה רבתי 270,000 תושבים, מרביתם תושבי העיר מסטרה, בעוד שבמרכז ההיסטורי של המטרופולין מתגוררים כ-60,000 תושבים.

מה השעה בונציה - מידע:

דף מידע זה אודות ונציה באיטליה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בונציה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בונציה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בונציה, לפי שעון ונציה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון ונציה וזמן ונציה או שעון איטליה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון ונציה עכשיו וגם את שעון ונציה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון ונציה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בונציה?
 • מה הזמן בונציה?
 • מהי השעה המקומית בונציה?
 • זמן המקומי בונציה
 • ונציה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של ונציה?
 • שעה בונציה - מהי?
 • זמן ונציה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בונציה וכן זמן נוכחי בונציה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון ונציה מדויק. שעון ונציה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בונציה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.