שעה בביירות, לבנון:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בביירות, לבנון

מידע בדף זה:

לבנון - דגל הלאום:

לבנון - דגל ביירות היא עיר בלבנון. דגל הלאום של לבנון מופיע בצד.

תמונות מביירות

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בביירות:
תמונות מביירות

מיקומה של ביירות

המיקום הגאוגרפי של העיר ביירות עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של ביירות:
מיקומה של ביירות33°53′13″N 35°30′47″E

השעה בביירות - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בביירות לשפות הבאות:

ביירות - איזור זמן:

 • איזור הזמן של ביירות (לבנון) הינו GMT+3
 • שעון ישראל ביירות:השעון של ביירות זהה לשעון ישראלזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וביירות (לבנון). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וביירות.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל ביירות או שעון ישראל לבנון (זמן ישראל ביירות)

שעה בביירות, לבנון:

מה השעה בביירות? | שעה בביירות | שעון מקומי בביירות | זמן בביירות

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
23:58:12

מידע על העיר ביירות בלבנון:

בֵּיירוּת (בערבית: بيروت) היא בירת לבנון והגדולה שבעריה. מספר תושבי העיר רבתי עומד על כשני מיליון נפש ושטחה כ-20 קמ"ר.
העיר שוכנת לחופי הים התיכון על חצי אי, וממזרח לה הרי הלבנון. בעבר הייתה עיר נמל מפורסמת ועד שנות ה-70 מרכז תרבותי ופיננסי של המזרח התיכון. ביירות ספגה נזק קשה במהלך מלחמת האזרחים בלבנון, אולם במהלך שנות ה-90 חל שיפור הדרגתי במצבה הכלכלי של והיא שבה להיות מרכז כלכלי ותיירותי. שיפור זה נעצר במלחמת לבנון השנייה שבה נגרם נזק ניכר לעיר עצמה ולמעמדה כאתר תיירות, ובקיץ 2007 לא הגיעו לעיר אלא תיירים מועטים.
שמה של העיר הוא גלגול של השם הכנעני הקדום בְּאֵרוֹת, שמשמעותו זהה למשמעות העברית של המילה. זה היה שמה של העיר הכנענית העתיקה שנבנתה במקום שבו נמצאת כיום ביירות. ביירות שימשה בירת התרבות הערבית לשנת 1999.

מה השעה בביירות - מידע:

דף מידע זה אודות ביירות בלבנון נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בביירות. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בביירות תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בביירות, לפי שעון ביירות. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון ביירות וזמן ביירות או שעון לבנון. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון ביירות עכשיו וגם את שעון ביירות כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון ביירות עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בביירות?
 • מה הזמן בביירות?
 • מהי השעה המקומית בביירות?
 • זמן המקומי בביירות
 • ביירות - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של ביירות?
 • שעה בביירות - מהי?
 • זמן ביירות - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בביירות וכן זמן נוכחי בביירות. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון ביירות מדויק. שעון ביירות המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בביירות. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.