שעה בקזבלנקה, מרוקו:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בקזבלנקה, מרוקו

מידע בדף זה:

מרוקו - דגל הלאום:

מרוקו - דגל קזבלנקה היא עיר במרוקו. דגל הלאום של מרוקו מופיע בצד.

תמונות מקזבלנקה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בקזבלנקה:
תמונות מקזבלנקה

מיקומה של קזבלנקה

המיקום הגאוגרפי של העיר קזבלנקה עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של קזבלנקה:
מיקומה של קזבלנקה33°32′N 7°35′W

השעה בקזבלנקה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בקזבלנקה לשפות הבאות:

קזבלנקה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של קזבלנקה (מרוקו) הינו GMT+0
 • שעון ישראל קזבלנקה:השעון של קזבלנקה מאחר את שעון ישראל ב-3 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וקזבלנקה (מרוקו). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וקזבלנקה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל קזבלנקה או שעון ישראל מרוקו (זמן ישראל קזבלנקה)

שעה בקזבלנקה, מרוקו:

מה השעה בקזבלנקה? | שעה בקזבלנקה | שעון מקומי בקזבלנקה | זמן בקזבלנקה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
19:44:14

מידע על העיר קזבלנקה במרוקו:

קזבלנקה (בערבית: الدار البيضاء, אד-דאר אל-בידא, תעתיק מדויק: דאר אל-ביצ'אא) היא עיר במערב מרוקו לחופי האוקיינוס האטלנטי. אוכלוסייתה מונה 6 מיליון נפש (2006), והיא העיר הגדולה ביותר במרוקו, כמו גם הנמל העיקרי של המדינה. העיר נחשבת למרכז הכלכלי של מרוקו, למרות שבירת המדינה ומושב הממשלה הוא ברבאט. "אנפא" הוא שמה הברברי הקדום ביותר של העיר, שהייתה כפר דייגים ברברי קטן עד לשנת 1468 עת נשרפה ונהרסה. לאחר ששוקמה נהרסה שוב בשנת 1515 על ידי הפורטוגזים ותושביה עזבו אותה. רק בסוף המאה ה-18 חודש בה היישוב. בסוף המאה ה-19 ותחילת המאה ה-20 חלקה הגדול של העיר היה בנוי בתי עץ פשוטים ועלובים. לאורך השנים פקדו אותה אוניות רבות של עמים ממערב אירופה וכן אוניות פיראטים. ב- 1770 החל הסולטן מוחמד בן עבדאללה, מן השושלת העלווית, לבנות אותה ולפתח אותה על מנת לשמור עליה מכיבוש על ידי הפורטוגזים שבאותו הזמן כבשו את העיר אל ג'דידה, הוא נתן לה את השם "דאר-אל-בידא", שפירושו בערבית "הבית הלבן" על שם הבית הראשון שנבנה בעיר על ידי הפורטוגזים ובלט בצבעו הלבן. תרגומו הספרדי של השם הוא השגור בפי הציבור: קזבלנקה.

מה השעה בקזבלנקה - מידע:

דף מידע זה אודות קזבלנקה במרוקו נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בקזבלנקה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בקזבלנקה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בקזבלנקה, לפי שעון קזבלנקה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון קזבלנקה וזמן קזבלנקה או שעון מרוקו. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון קזבלנקה עכשיו וגם את שעון קזבלנקה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון קזבלנקה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בקזבלנקה?
 • מה הזמן בקזבלנקה?
 • מהי השעה המקומית בקזבלנקה?
 • זמן המקומי בקזבלנקה
 • קזבלנקה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של קזבלנקה?
 • שעה בקזבלנקה - מהי?
 • זמן קזבלנקה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בקזבלנקה וכן זמן נוכחי בקזבלנקה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון קזבלנקה מדויק. שעון קזבלנקה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בקזבלנקה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.