שעה באנטננריבו, מדגסקר:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה באנטננריבו, מדגסקר

מידע בדף זה:

מדגסקר - דגל הלאום:

מדגסקר - דגל אנטננריבו היא עיר במדגסקר. דגל הלאום של מדגסקר מופיע בצד.

תמונות מאנטננריבו

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר באנטננריבו:
תמונות מאנטננריבו

מיקומה של אנטננריבו

המיקום הגאוגרפי של העיר אנטננריבו עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של אנטננריבו:
מיקומה של אנטננריבו18°56′S 47°31′E

השעה באנטננריבו - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה באנטננריבו לשפות הבאות:

אנטננריבו - איזור זמן:

 • איזור הזמן של אנטננריבו (מדגסקר) הינו GMT+3
 • שעון ישראל אנטננריבו:השעון של אנטננריבו זהה לשעון ישראלזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ואנטננריבו (מדגסקר). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ואנטננריבו.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל אנטננריבו או שעון ישראל מדגסקר (זמן ישראל אנטננריבו)

שעה באנטננריבו, מדגסקר:

מה השעה באנטננריבו? | שעה באנטננריבו | שעון מקומי באנטננריבו | זמן באנטננריבו

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
22:33:17

מידע על העיר אנטננריבו במדגסקר:

אנטננריבו ("עיר האלף") היא בירת מדגסקר ובעבר נקראה טננריב. אנטננריבו היא העיר הגדולה ביותר במדגסקר, ומתגוררים בה כ-2.1 מיליון תושבים (נכון ל-2013) ומהווה מרכז מנהלי, תקשורתי וכלכלי.
העיר ממוקמת במרכז המדינה במחוז בעל שם זהה, כ-150 ק"מ מהחוף המזרחי, על מדרונו של רכס שבשיא גובהו מגיע לכ-1400 מ'. המרחק בין אנטננריבו לטמטבה (Tamatave), הנמל הראשי של מדגסקר, הוא כ-220 ק"מ והן מקושרות בעזרת מסילת רכבת. תחומי הייצור העיקריים של אנטננריבו הם מוצרי מזון, סיגריות וטקסטיל.
אנטננריבו נוסדה בסביבות 1625. תחילה, היא שימשה כישוב המרכזי של ראשי שבט מקומי ובשלב מאוחר יותר, עם השתלטות השבט על חלקים נרחבים יותר של מדגסקר, חשיבותה ומספר תושביה גדלו. בשנת 1797 היא הוכרזה כעיר הבירה של מלכי מרינה (Merina, הקבוצה האתנית הגדולה ביותר במדגסקר). כיבושיו של המלך רדמה הראשון (Radama) הפכו את אנטננריבו לבירתה של המדינה הגדולה ביותר במדגסקר. עד 1869 כל הבתים בעיר היו עשויים עץ או אגמון (צמח בעל גבעול ארוך), אך אפילו בתקופה זו כבר היו בעיר מספר טירות (העשויות מעץ), הגדולה שביניהן התנשאה לגובה של 30 מטר. טירות אלו הוקמו לאורך קודקודו של הרכס. את הטירה הגדולה ביותר ניתן לראות מכל מקום בעיר. מאז ההתוודעות לאבן וללבנה העיר עברה שיפוץ מקיף וכיום ניתן למצוא בה בתי אבן רבים: טירות המלוכה, בתי ראש הממשלה והאצילים (לשעבר), הקתדרלות הקתוליות, מספר כנסיות, מכללות, בתי-ספר, בתי-חולים, בתי-משפט ומאות בתים ובניינים פרטיים.
אנטננריבו נכבשה בידי צרפת ב-1895 וצורפה לפרוטקטורט של מדגסקר. ב-1897 עם הקצת קולוניית מדגסקר היא הפכה לבירת הקולונייה. בזמן הכיבוש הצרפתי נבנו כבישים חדישים לאורך העיר וגרמי מדרגות נבנו באזורים תלולים בהם לא ניתן לבנות כביש. מרכז העיר פותח ועוצב ונבנו בו שבילי הליכה ובתים חדישים ונשתלו פרחים ועצים. בסמוך למרכז, נבנה פארק קטן והצמחייה שטופחה באזור העניקה לו מראה מושך ואטרקטיבי. אספקת המים לעיר מגיעה מן המעיינות שבתחתית הרכס אך ישנה תוכנית לשימוש במי נהר איקופה (Ikopa) הסובב את העיר. העיר נשמרת בידי שתי מצודות הממוקמות על גבעות. אחת ממוקמת ממזרח לעיר והשנייה מדרום-מערב. מלבד שתי הקתדרלות הקתוליות שבעיר ישנן עוד כ-50 כנסיות בעיר ובפרבריה ומנזר אחד. אנטננריבו היא ביתה של אוניברסיטת מדגסקר.

מה השעה באנטננריבו - מידע:

דף מידע זה אודות אנטננריבו במדגסקר נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה באנטננריבו. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן באנטננריבו תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים באנטננריבו, לפי שעון אנטננריבו. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון אנטננריבו וזמן אנטננריבו או שעון מדגסקר. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון אנטננריבו עכשיו וגם את שעון אנטננריבו כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון אנטננריבו עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה באנטננריבו?
 • מה הזמן באנטננריבו?
 • מהי השעה המקומית באנטננריבו?
 • זמן המקומי באנטננריבו
 • אנטננריבו - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של אנטננריבו?
 • שעה באנטננריבו - מהי?
 • זמן אנטננריבו - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית באנטננריבו וכן זמן נוכחי באנטננריבו. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון אנטננריבו מדויק. שעון אנטננריבו המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק באנטננריבו. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.