שעה בפורט לואיס, מאוריציוס:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בפורט לואיס, מאוריציוס

מידע בדף זה:

מאוריציוס - דגל הלאום:

מאוריציוס - דגל פורט לואיס היא עיר במאוריציוס. דגל הלאום של מאוריציוס מופיע בצד.

תמונות מפורט לואיס

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בפורט לואיס:
תמונות מפורט לואיס

מיקומה של פורט לואיס

המיקום הגאוגרפי של העיר פורט לואיס עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של פורט לואיס:
מיקומה של פורט לואיס20°10′S 57°31′E

השעה בפורט לואיס - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בפורט לואיס לשפות הבאות:

פורט לואיס - איזור זמן:

 • איזור הזמן של פורט לואיס (מאוריציוס) הינו GMT+4
 • שעון ישראל פורט לואיס:השעון של פורט לואיס מקדים את שעון ישראל בשעה אחתזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ופורט לואיס (מאוריציוס). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ופורט לואיס.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל פורט לואיס או שעון ישראל מאוריציוס (זמן ישראל פורט לואיס)

שעה בפורט לואיס, מאוריציוס:

מה השעה בפורט לואיס? | שעה בפורט לואיס | שעון מקומי בפורט לואיס | זמן בפורט לואיס

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שישי, 23 בפברואר 2024
1:06:22

מידע על העיר פורט לואיס במאוריציוס:

פור לואי היא עיר הבירה של מדינת מאוריציוס. בעיר אוכלוסייה של 162,102 (2008). העיר ממוקמת סביב נמל באוקיינוס ההודי והיא העיר הגדולה במדינה. הנמל הוא מרכזי לכלכלת מדינה וכל המסחר הבינלאומי עובר דרכו. הענפים החשובים בתעשייה הם הבגדים והטקסטיל, אך יש גם מפעלים לכימיקלים, פלסטיקה ותרופות.
גם התיירות חשובה לעיר, ופיתוח חוף הים קאודן והוספת מרכזי קניות ובתי קולנוע הביאה יותר ויותר תיירים לפורט לואיס.
העיר נוסדה בידי הצרפתים ב-1735. כיום רוב האוכלוסייה הם צאצאי פועלים הודים שהיגרו למאוריציוס במאה ה-19.
ה"סיטדל" (ה"מבצר") שולטת על העיר כולה. מוסד מאוריציוס, המוקדש לחקר הטבע באי, ממוקם גם הוא בפור לואי.

מה השעה בפורט לואיס - מידע:

דף מידע זה אודות פורט לואיס במאוריציוס נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בפורט לואיס. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בפורט לואיס תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בפורט לואיס, לפי שעון פורט לואיס. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון פורט לואיס וזמן פורט לואיס או שעון מאוריציוס. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון פורט לואיס עכשיו וגם את שעון פורט לואיס כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון פורט לואיס עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בפורט לואיס?
 • מה הזמן בפורט לואיס?
 • מהי השעה המקומית בפורט לואיס?
 • זמן המקומי בפורט לואיס
 • פורט לואיס - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של פורט לואיס?
 • שעה בפורט לואיס - מהי?
 • זמן פורט לואיס - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בפורט לואיס וכן זמן נוכחי בפורט לואיס. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון פורט לואיס מדויק. שעון פורט לואיס המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בפורט לואיס. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.