שעה במקסיקו סיטי, מקסיקו:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה במקסיקו סיטי, מקסיקו

מידע בדף זה:

מקסיקו - דגל הלאום:

מקסיקו - דגל מקסיקו סיטי היא עיר במקסיקו. דגל הלאום של מקסיקו מופיע בצד.

תמונות ממקסיקו סיטי

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר במקסיקו סיטי:
תמונות ממקסיקו סיטי

מיקומה של מקסיקו סיטי

המיקום הגאוגרפי של העיר מקסיקו סיטי עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של מקסיקו סיטי:
מיקומה של מקסיקו סיטי19°26′N 99°8′W

השעה במקסיקו סיטי - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה במקסיקו סיטי לשפות הבאות:

מקסיקו סיטי - איזור זמן:

 • איזור הזמן של מקסיקו סיטי (מקסיקו) הינו GMT-5
 • שעון ישראל מקסיקו סיטי:השעון של מקסיקו סיטי מאחר את שעון ישראל ב-8 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ומקסיקו סיטי (מקסיקו). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ומקסיקו סיטי.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל מקסיקו סיטי או שעון ישראל מקסיקו (זמן ישראל מקסיקו סיטי)

שעה במקסיקו סיטי, מקסיקו:

מה השעה במקסיקו סיטי? | שעה במקסיקו סיטי | שעון מקומי במקסיקו סיטי | זמן במקסיקו סיטי

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום ראשון, 25 בפברואר 2024
18:14:52

מידע על העיר מקסיקו סיטי במקסיקו:

מקסיקו סיטי (בספרדית: Ciudad de México, "סִיוּדַאד דֶה מֶחִיקוֹ") היא בירתה של מקסיקו. עיר זו מהווה את מרכזה המסחרי, התעשייתי, החברתי ותרבותי של מקסיקו, והיא העיר הגדולה והמאוכלסת ביותר במדינה. בעיר עצמה 8,720,916 תושבים (אומדן 2005) ובמטרופולין שלה, ששטחו 4,979 קמ"ר, יש כ-19.4 מיליון תושבים. מטרופולין זה הוא המטרופולין השני בגודלו בעולם כולו, יחד עם סיאול ואחרי טוקיו[4]. מקסיקו סיטי ופרווריהּ מנוהלים על ידי אגד עיריות שהוא גוף בעל סמכויות שלטון מוניציפלי וגם בעל סמכויות שלטון של מחוז בפדרציה של מקסיקו (Distrito Federal בספרדית). לכן, למוסדות אגד הערים של מקסיקו סיטי יש גם מעמד של עירייה וגם מעמד של ממשלת מדינת-משנה. ב-1928 כל הערים שהרכיבו את המחוז הפדרלי בוטלו מעשית. ב-1993 נכנס התיקון ה-44 לחוקה המקסיקנית, שמגדיר את מקסיקו סיטי כמחוז פדרלי, מקום מושבן של רשויות השלטון ועיר הבירה של מקסיקו[1].

מה השעה במקסיקו סיטי - מידע:

דף מידע זה אודות מקסיקו סיטי במקסיקו נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה במקסיקו סיטי. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן במקסיקו סיטי תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים במקסיקו סיטי, לפי שעון מקסיקו סיטי. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון מקסיקו סיטי וזמן מקסיקו סיטי או שעון מקסיקו. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון מקסיקו סיטי עכשיו וגם את שעון מקסיקו סיטי כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון מקסיקו סיטי עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה במקסיקו סיטי?
 • מה הזמן במקסיקו סיטי?
 • מהי השעה המקומית במקסיקו סיטי?
 • זמן המקומי במקסיקו סיטי
 • מקסיקו סיטי - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של מקסיקו סיטי?
 • שעה במקסיקו סיטי - מהי?
 • זמן מקסיקו סיטי - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית במקסיקו סיטי וכן זמן נוכחי במקסיקו סיטי. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון מקסיקו סיטי מדויק. שעון מקסיקו סיטי המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק במקסיקו סיטי. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.