שעה בפפאטה, טהיטי, פולינזיה הצרפתית:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בפפאטה, טהיטי, פולינזיה הצרפתית

מידע בדף זה:

פולינזיה הצרפתית - דגל הלאום:

פולינזיה הצרפתית - דגל פפאטה, טהיטי היא עיר בפולינזיה הצרפתית. דגל הלאום של פולינזיה הצרפתית מופיע בצד.

תמונות מפפאטה, טהיטי

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בפפאטה, טהיטי:
תמונות מפפאטה, טהיטי

מיקומה של פפאטה, טהיטי

המיקום הגאוגרפי של העיר פפאטה, טהיטי עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של פפאטה, טהיטי:
מיקומה של פפאטה, טהיטי17°34′S 149°36′W

השעה בפפאטה, טהיטי - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בפפאטה, טהיטי לשפות הבאות:

פפאטה, טהיטי - איזור זמן:

 • איזור הזמן של פפאטה, טהיטי (פולינזיה הצרפתית) הינו GMT-10
 • שעון ישראל פפאטה, טהיטי:השעון של פפאטה, טהיטי מאחר את שעון ישראל ב-13 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ופפאטה, טהיטי (פולינזיה הצרפתית). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ופפאטה, טהיטי.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל פפאטה, טהיטי או שעון ישראל פולינזיה הצרפתית (זמן ישראל פפאטה, טהיטי)

שעה בפפאטה, טהיטי, פולינזיה הצרפתית:

מה השעה בפפאטה, טהיטי? | שעה בפפאטה, טהיטי | שעון מקומי בפפאטה, טהיטי | זמן בפפאטה, טהיטי

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
10:19:21

מידע על העיר פפאטה, טהיטי בפולינזיה הצרפתית:

פפאטה (בטהיטית: Papeete) היא עיר הבירה של פולינזיה הצרפתית שהיא קולקטיב מעבר לים של צרפת בדרום האוקיינוס השקט. העיר שוכנת על האי טהיטי שבאיי החברה והיא גם בירתו. פפאטה היא גם מקום משכנו של הנציב העליון של פולינזיה הצרפתית. היא משמשת כמרכז הפוליטי, המנהלי, המסחרי, התעשייתי, הכלכלי והתיירותי של פולינזיה הצרפתית. על פי מפקד 2012 מספר תושבי העיר מנה 25,769 תושבים.[1]

מה השעה בפפאטה, טהיטי - מידע:

דף מידע זה אודות פפאטה, טהיטי בפולינזיה הצרפתית נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בפפאטה, טהיטי. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בפפאטה, טהיטי תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בפפאטה, טהיטי, לפי שעון פפאטה, טהיטי. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון פפאטה, טהיטי וזמן פפאטה, טהיטי או שעון פולינזיה הצרפתית. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון פפאטה, טהיטי עכשיו וגם את שעון פפאטה, טהיטי כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון פפאטה, טהיטי עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בפפאטה, טהיטי?
 • מה הזמן בפפאטה, טהיטי?
 • מהי השעה המקומית בפפאטה, טהיטי?
 • זמן המקומי בפפאטה, טהיטי
 • פפאטה, טהיטי - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של פפאטה, טהיטי?
 • שעה בפפאטה, טהיטי - מהי?
 • זמן פפאטה, טהיטי - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בפפאטה, טהיטי וכן זמן נוכחי בפפאטה, טהיטי. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון פפאטה, טהיטי מדויק. שעון פפאטה, טהיטי המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בפפאטה, טהיטי. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.