שעה בליסבון, פורטוגל:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בליסבון, פורטוגל

מידע בדף זה:

פורטוגל - דגל הלאום:

פורטוגל - דגל ליסבון היא עיר בפורטוגל. דגל הלאום של פורטוגל מופיע בצד.

תמונות מליסבון

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בליסבון:
תמונות מליסבון

מיקומה של ליסבון

המיקום הגאוגרפי של העיר ליסבון עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של ליסבון:
מיקומה של ליסבון38°42′N 9°11′W

השעה בליסבון - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בליסבון לשפות הבאות:

ליסבון - איזור זמן:

 • איזור הזמן של ליסבון (פורטוגל) הינו GMT+1
 • שעון ישראל ליסבון:השעון של ליסבון מאחר את שעון ישראל ב-2 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וליסבון (פורטוגל). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וליסבון.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל ליסבון או שעון ישראל פורטוגל (זמן ישראל ליסבון)

שעה בליסבון, פורטוגל:

מה השעה בליסבון? | שעה בליסבון | שעון מקומי בליסבון | זמן בליסבון

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום ראשון, 16 ביוני 2024
7:26:56

מידע על העיר ליסבון בפורטוגל:

ליסבון (בפורטוגזית: Lisboa, נהגה: ליז'בואה) היא בירת פורטוגל, העיר הגדולה ביותר בה, והמרכז הכלכלי והתרבותי החשוב במדינה. כן משמשת ליסבון כבירתם של המחוז והנפה הנושאים את שמה.
שטחה של ליסבון 84.8 קמ"ר, ובשנת 2004 התגוררו בה כ-560 אלף תושבים. במטרופולין שלה, הכולל גם את הערים ליירה וסטובל התגוררו באותה שנה כ-2.8 מיליון תושבים נוספים.
ליסבון מארחת שני מוסדות של האיחוד האירופי: מרכז הניטור האירופי לסמים ולהתמכרות לסמים (EMCDDA) והמרכז האירופי לביטחון ימי (EMSA). כמו כן, גם משרדיה של קהילת המדינות הדוברות פורטוגזית ממוקמים בעיר.
ראש העיר הנוכחי של ליסבון הוא אנטוניו קושטה, איש המפלגה הסוציאליסטית.
משערים כי ליסבון נוסדה בידי הפיניקים או היוונים. ביוונית נקראה העיר אוליסיפו, ובהמשך שונה שמה לאוליסיפונה וליסיפונה. כאשר המוסלמים המורים השתלטו על העיר, הם קראו לה אל-ליסבונה, ומשם זה נגזר לבסוף השם הפורטוגלי. יום החג הרשמי של העיר הוא של אנטוניוס מפאדובה, החל ב-13 ביוני.

מה השעה בליסבון - מידע:

דף מידע זה אודות ליסבון בפורטוגל נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בליסבון. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בליסבון תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בליסבון, לפי שעון ליסבון. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון ליסבון וזמן ליסבון או שעון פורטוגל. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון ליסבון עכשיו וגם את שעון ליסבון כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון ליסבון עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בליסבון?
 • מה הזמן בליסבון?
 • מהי השעה המקומית בליסבון?
 • זמן המקומי בליסבון
 • ליסבון - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של ליסבון?
 • שעה בליסבון - מהי?
 • זמן ליסבון - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בליסבון וכן זמן נוכחי בליסבון. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון ליסבון מדויק. שעון ליסבון המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בליסבון. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.