שעה בבוקרשט, רומניה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בבוקרשט, רומניה

מידע בדף זה:

רומניה - דגל הלאום:

רומניה - דגל בוקרשט היא עיר ברומניה. דגל הלאום של רומניה מופיע בצד.

תמונות מבוקרשט

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בבוקרשט:
תמונות מבוקרשט

מיקומה של בוקרשט

המיקום הגאוגרפי של העיר בוקרשט עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של בוקרשט:
מיקומה של בוקרשט44°25′57″N 26°6′14″E

השעה בבוקרשט - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בבוקרשט לשפות הבאות:

בוקרשט - איזור זמן:

 • איזור הזמן של בוקרשט (רומניה) הינו GMT+3
 • שעון ישראל בוקרשט:השעון של בוקרשט זהה לשעון ישראלזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ובוקרשט (רומניה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ובוקרשט.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל בוקרשט או שעון ישראל רומניה (זמן ישראל בוקרשט)

שעה בבוקרשט, רומניה:

מה השעה בבוקרשט? | שעה בבוקרשט | שעון מקומי בבוקרשט | זמן בבוקרשט

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
23:57:37

מידע על העיר בוקרשט ברומניה:

בוקַרשט (רומנית: Bucureşti; אלפבית פונטי בינלאומי: /bu.ku'reʃtʲ/, ) היא עיר הבירה והמרכז התעשייתי והמסחרי הגדול ביותר ברומניה ובעבר הייתה בירת נסיכות ולאכיה. בוקרשט שוכנת בדרום-מזרח רומניה, בחבל מונטניה, על גדות נחל דמבוביצה.
בוקרשט היא עיר הבירה השישית בגודלה, לפי מספר תושביה, בין ערי הבירה של הארצות החברות באיחוד האירופי. ב-1 ביולי 2007 בוקרשט רבתי מנתה 1.931.838 תושבים. שטחה - 228 קמ"ר. לפי מספר התושבים בגוש בוקרשט רבתי מורחב, הכולל עיירות לוויין, בוקרשט היא המטרופולין השלישי בגודלו בדרום-מזרח אירופה, אחרי איסטנבול ואתונה.
העיר מוזכרת לראשונה בשנת 1459. החל מאמצע המאה ה-17 הייתה בירת נסיכות ולאכיה, אחר כך בין השנים 1859 - 1862, יחד עם יאשי, בירת "הנסיכויות המאוחדות" הרומניות והחל מ-1862 בירת ממלכת רומניה. משלב זה בוקרשט הייתה למרכז חיי התרבות, האמנות, המדע והתקשורת של האומה הרומנית. הסגנון האדריכלי האלגנטי של מרכז העיר והאליטה הרומנית הפרנקופונית בעשורים הראשונים של המאה ה-20, היו הסיבות לכך שכונתה "פריז הקטנה". חלק מבנייניה המרשימים נבנו על ידי אדריכלים צרפתים או שווייצרים: אולם הקונצרטים ה"אתנה" (אתנאום) , ארמון הבנק לחסכונות (ראו בתצלום משמאל) וכו'.
ליחידה האדמיניסטרטיבית בוקרשט רבתי יש מעמד שווה לשאר מחוזות רומניה והיא מחולקת לשש גזרות.

מה השעה בבוקרשט - מידע:

דף מידע זה אודות בוקרשט ברומניה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בבוקרשט. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בבוקרשט תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בבוקרשט, לפי שעון בוקרשט. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון בוקרשט וזמן בוקרשט או שעון רומניה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון בוקרשט עכשיו וגם את שעון בוקרשט כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון בוקרשט עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בבוקרשט?
 • מה הזמן בבוקרשט?
 • מהי השעה המקומית בבוקרשט?
 • זמן המקומי בבוקרשט
 • בוקרשט - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של בוקרשט?
 • שעה בבוקרשט - מהי?
 • זמן בוקרשט - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בבוקרשט וכן זמן נוכחי בבוקרשט. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון בוקרשט מדויק. שעון בוקרשט המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בבוקרשט. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.