שעה בסינאיה, רומניה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בסינאיה, רומניה

מידע בדף זה:

רומניה - דגל הלאום:

רומניה - דגל סינאיה היא עיר ברומניה. דגל הלאום של רומניה מופיע בצד.

תמונות מסינאיה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בסינאיה:
תמונות מסינאיה

מיקומה של סינאיה

המיקום הגאוגרפי של העיר סינאיה עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של סינאיה:
מיקומה של סינאיה45°21′0″N 25°33′5″E

השעה בסינאיה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בסינאיה לשפות הבאות:

סינאיה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של סינאיה (רומניה) הינו GMT+3
 • שעון ישראל סינאיה:השעון של סינאיה זהה לשעון ישראלזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וסינאיה (רומניה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וסינאיה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל סינאיה או שעון ישראל רומניה (זמן ישראל סינאיה)

שעה בסינאיה, רומניה:

מה השעה בסינאיה? | שעה בסינאיה | שעון מקומי בסינאיה | זמן בסינאיה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
22:56:29

מידע על העיר סינאיה ברומניה:

סינאיה (ברומנית: Sinaia) היא עיר קיט ברומניה, בעמק הפרחובה, במחוז פרחובה, במרחק של כ-60 ק"מ מהעיר פלוישטי ו-35 ק"מ מהעיר ברשוב.
סינאיה ממוקמת על מורדות הרי בוצ'ג'י Bucegi בגובה שבין 798 ובין 1055 מטר על פני הים. סביב העיר רואים את המורדות המיוערים של ההרים פורניקה (הנמלה) Furnica, זגרבורה Zgarbura, קולצי לוי ברבש (הניבים של המזוקן) Colţii lui Barbeş וקולמאה איזבורולוי (פסגת המעין) Culmea Izvorului. במרחק של 125 קילומטרים נמצאת עיר הבירה, בוקרשט ובמרחק של 106 ק"מ – נמל התעופה הבינלאומי בוקרשט אנרי קואנדה (עד 2004 נקרא "נמל התעופה בוקורשטי-אוטפני").
האטרקציות התיירותיות העיקריות הן: ארמון פלש Castelul Peleş ששימש למגורי הקיץ של המלך קרול הראשון מלך רומניה, מנזר סינאיה והקזינו המקומי.
העיר סינאיה קרויה על שם הר סיני. מייסד העיר, הספטאר מיכאיל קנטאקוזינו, אחיו של השליט שרבאן קנטאקוזינו, שערך מסע לארץ הקודש וביקר בהר סיני, במנזר סנטה קתרינה, בנה מנזר לזכר מסעו וחזרתו בשלום בשנת 1690 ומסביב למנזר התפתחה העיר.

מה השעה בסינאיה - מידע:

דף מידע זה אודות סינאיה ברומניה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בסינאיה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בסינאיה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בסינאיה, לפי שעון סינאיה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון סינאיה וזמן סינאיה או שעון רומניה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון סינאיה עכשיו וגם את שעון סינאיה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון סינאיה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בסינאיה?
 • מה הזמן בסינאיה?
 • מהי השעה המקומית בסינאיה?
 • זמן המקומי בסינאיה
 • סינאיה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של סינאיה?
 • שעה בסינאיה - מהי?
 • זמן סינאיה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בסינאיה וכן זמן נוכחי בסינאיה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון סינאיה מדויק. שעון סינאיה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בסינאיה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.