שעה בקלינינגרד, רוסיה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בקלינינגרד, רוסיה

מידע בדף זה:

רוסיה - דגל הלאום:

רוסיה - דגל קלינינגרד היא עיר ברוסיה. דגל הלאום של רוסיה מופיע בצד.

תמונות מקלינינגרד

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בקלינינגרד:
תמונות מקלינינגרד

מיקומה של קלינינגרד

המיקום הגאוגרפי של העיר קלינינגרד עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של קלינינגרד:
מיקומה של קלינינגרד54°42′01″N 20°27′11″E

השעה בקלינינגרד - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בקלינינגרד לשפות הבאות:

קלינינגרד - איזור זמן:

 • איזור הזמן של קלינינגרד (רוסיה) הינו GMT+2
 • שעון ישראל קלינינגרד:השעון של קלינינגרד מאחר את שעון ישראל בשעה אחתזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וקלינינגרד (רוסיה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וקלינינגרד.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל קלינינגרד או שעון ישראל רוסיה (זמן ישראל קלינינגרד)

שעה בקלינינגרד, רוסיה:

מה השעה בקלינינגרד? | שעה בקלינינגרד | שעון מקומי בקלינינגרד | זמן בקלינינגרד

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שני, 26 בפברואר 2024
2:53:49

מידע על העיר קלינינגרד ברוסיה:

קלינינגרד (ברוסית: Калининград) היא עיר נמל לחוף הים הבלטי ובירתו של מחוז קלינינגרד, מובלעת רוסית בין פולין לבין ליטא. שטחה של העיר 215.7 קילומטר רבוע והיא מאכלסת כ-460,000 תושבים (2016). העיר הייתה סגורה לתיירים עד 1989, ושימשה עיר אסטרטגית צבאית, עקב קרבתה לנמל היחיד באזור שאינו קופא בחורף.
בעבר הייתה קלינינגרד ידועה בעיקר בשם הגרמני קניגסברג (בגרמנית: Königsberg, להאזנה (מידע · עזרה)) וכן בשם הפולני קרולבייץ (Królewiec) והליטאי קרליאוצ'יוס (Karaliaučius). היא הייתה בירת המחוז פרוסיה המזרחית של גרמניה, לפני כן בירת דוכסות פרוסיה ולפני כן בירת מדינת פרוסיה של המסדר הטבטוני הגרמני. לקראת סוף מלחמת העולם השנייה (1944) הופצצה קניגסברג על ידי חיל האוויר הבריטי וחלקים גדולים ממנה נחרבו. לאחר כיבושה על ידי הצבא האדום ב-1945 הוגלתה כל אוכלוסייתה הגרמנית-פרוסית, כ-550,000 נפש, לשטח הכיבוש הסובייטי בגרמניה - מזרח גרמניה מ-1949, והוחלפה באוכלוסייה רוסית שמנתה כ-600,000 נפש.

מה השעה בקלינינגרד - מידע:

דף מידע זה אודות קלינינגרד ברוסיה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בקלינינגרד. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בקלינינגרד תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בקלינינגרד, לפי שעון קלינינגרד. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון קלינינגרד וזמן קלינינגרד או שעון רוסיה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון קלינינגרד עכשיו וגם את שעון קלינינגרד כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון קלינינגרד עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בקלינינגרד?
 • מה הזמן בקלינינגרד?
 • מהי השעה המקומית בקלינינגרד?
 • זמן המקומי בקלינינגרד
 • קלינינגרד - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של קלינינגרד?
 • שעה בקלינינגרד - מהי?
 • זמן קלינינגרד - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בקלינינגרד וכן זמן נוכחי בקלינינגרד. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון קלינינגרד מדויק. שעון קלינינגרד המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בקלינינגרד. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.