שעה בקאזאן, רוסיה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בקאזאן, רוסיה

מידע בדף זה:

רוסיה - דגל הלאום:

רוסיה - דגל קאזאן היא עיר ברוסיה. דגל הלאום של רוסיה מופיע בצד.

תמונות מקאזאן

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בקאזאן:
תמונות מקאזאן

מיקומה של קאזאן

המיקום הגאוגרפי של העיר קאזאן עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של קאזאן:
מיקומה של קאזאן55°47′47″N 49°06′32″E

השעה בקאזאן - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בקאזאן לשפות הבאות:

קאזאן - איזור זמן:

 • איזור הזמן של קאזאן (רוסיה) הינו GMT+3
 • שעון ישראל קאזאן:השעון של קאזאן זהה לשעון ישראלזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וקאזאן (רוסיה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וקאזאן.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל קאזאן או שעון ישראל רוסיה (זמן ישראל קאזאן)

שעה בקאזאן, רוסיה:

מה השעה בקאזאן? | שעה בקאזאן | שעון מקומי בקאזאן | זמן בקאזאן

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
22:03:21

מידע על העיר קאזאן ברוסיה:

קאזאן (רוסית: Казань, טטרית: Казан) היא בירת רפובליקת טטרסטן ואחת הערים הגדולות ברוסיה. העיר שוכנת על מפגש הנהרות וולגה וקזנקה. בשנת 2017 היו בעיר 1,231,878 תושבי קבע והיא העיר השמינית באוכלוסייתה ברחבי הפדרציה הרוסית. קאזאן מהווה אחד המרכזים הגדולים ברוסיה בתחומי דת, תרבות, מדע, ספורט וחינוך.
קאזאן היא אחת הערים הרב-לאומיות ביותר בשטח רוסיה, ומתגוררים בה נציגי למעלה ממאה וחמישה עשר לאומים שונים. על אף שרוב תושבי העיר הם רוסים (48.8% מהאוכלוסייה) וטטרים (47.5% מהאוכלוסייה), ניתן למצוא בין תושביה גם את בני העדה הצ'ובשית, האזרבאידג'אנית, האוקראינית ועוד רבים אחרים.
הקרמלין בקאזאן הוא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. באוגוסט 2005 נערכו בעיר חגיגות המילניום (1,000 שנים) מיום היווסדה וההיסטוריה ארוכת השנים של העיר תורמת להיותה אחת מהערים המתויירות ביותר ברוסיה. קאזאן ממותגת רשמית כ"בירתה השלישית של רוסיה" וכן בירתם של כל בני העדה הטטרית בעולם. בשנת 2013 נערכה בקאזאן אוניברסיאדה, וב-2018 צפויה העיר לארח חלק ממשחקי גביע העולם בכדורגל.
בקאזאן קיים מפעל מסוקים חשוב בשם "קאזאן מסוקים".

מה השעה בקאזאן - מידע:

דף מידע זה אודות קאזאן ברוסיה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בקאזאן. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בקאזאן תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בקאזאן, לפי שעון קאזאן. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון קאזאן וזמן קאזאן או שעון רוסיה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון קאזאן עכשיו וגם את שעון קאזאן כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון קאזאן עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בקאזאן?
 • מה הזמן בקאזאן?
 • מהי השעה המקומית בקאזאן?
 • זמן המקומי בקאזאן
 • קאזאן - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של קאזאן?
 • שעה בקאזאן - מהי?
 • זמן קאזאן - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בקאזאן וכן זמן נוכחי בקאזאן. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון קאזאן מדויק. שעון קאזאן המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בקאזאן. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.