שעה בוולגוגרד, רוסיה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בוולגוגרד, רוסיה

מידע בדף זה:

רוסיה - דגל הלאום:

רוסיה - דגל וולגוגרד היא עיר ברוסיה. דגל הלאום של רוסיה מופיע בצד.

תמונות מוולגוגרד

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בוולגוגרד:
תמונות מוולגוגרד

מיקומה של וולגוגרד

המיקום הגאוגרפי של העיר וולגוגרד עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של וולגוגרד:
מיקומה של וולגוגרד48°42′N 44°31′E

השעה בוולגוגרד - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בוולגוגרד לשפות הבאות:

וולגוגרד - איזור זמן:

 • איזור הזמן של וולגוגרד (רוסיה) הינו GMT+3
 • שעון ישראל וולגוגרד:השעון של וולגוגרד זהה לשעון ישראלזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ווולגוגרד (רוסיה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ווולגוגרד.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל וולגוגרד או שעון ישראל רוסיה (זמן ישראל וולגוגרד)

שעה בוולגוגרד, רוסיה:

מה השעה בוולגוגרד? | שעה בוולגוגרד | שעון מקומי בוולגוגרד | זמן בוולגוגרד

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
23:38:06

מידע על העיר וולגוגרד ברוסיה:

ווֹלגוֹגרָד (ברוסית: Волгогра́д, להאזנה (מידע · עזרה) "עיר הוולגה"), שעד שנת 1925 נקראה צָאריצין (Цари́цын) ובשנים 1925–1961 נקראה סטָלינגרד (Сталингра́д), היא עיר מרכזית ברוסיה השוכנת על גדות נהר הוולגה ומשמשת כמרכז תעשייתי גדול. העיר משמשת גם כבירה המחוזית והעיר הגדולה של מחוז וולגוגרד. וולגוגרד שוכנת על גדותיו המערביים של נהר הוולגה, ומכאן שמה. אורכה של העיר מצפון לדרום הוא 80 קילומטר.
בעיר זו ובסביבתה התחולל קרב סטלינגרד, שהיה אחד הקרבות המכריעים במלחמת העולם השנייה.
העיר היא מרכז תעשייתי ותחבורתי חשוב. בתחילת שנת 2010 הורחב שטחה במקצת, וכתוצאה מכך מונה מאז אוכלוסיית העיר מעל מיליון תושבים. בעיר חמש אוניברסיטאות ומוסדות נוספים להשכלה גבוהה.

מה השעה בוולגוגרד - מידע:

דף מידע זה אודות וולגוגרד ברוסיה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בוולגוגרד. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בוולגוגרד תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בוולגוגרד, לפי שעון וולגוגרד. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון וולגוגרד וזמן וולגוגרד או שעון רוסיה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון וולגוגרד עכשיו וגם את שעון וולגוגרד כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון וולגוגרד עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בוולגוגרד?
 • מה הזמן בוולגוגרד?
 • מהי השעה המקומית בוולגוגרד?
 • זמן המקומי בוולגוגרד
 • וולגוגרד - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של וולגוגרד?
 • שעה בוולגוגרד - מהי?
 • זמן וולגוגרד - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בוולגוגרד וכן זמן נוכחי בוולגוגרד. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון וולגוגרד מדויק. שעון וולגוגרד המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בוולגוגרד. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.