שעה בולדיווסטוק, רוסיה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בולדיווסטוק, רוסיה

מידע בדף זה:

רוסיה - דגל הלאום:

רוסיה - דגל ולדיווסטוק היא עיר ברוסיה. דגל הלאום של רוסיה מופיע בצד.

תמונות מולדיווסטוק

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בולדיווסטוק:
תמונות מולדיווסטוק

מיקומה של ולדיווסטוק

המיקום הגאוגרפי של העיר ולדיווסטוק עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של ולדיווסטוק:
מיקומה של ולדיווסטוק43°08′N 131°54′E

השעה בולדיווסטוק - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בולדיווסטוק לשפות הבאות:

ולדיווסטוק - איזור זמן:

 • איזור הזמן של ולדיווסטוק (רוסיה) הינו GMT+10
 • שעון ישראל ולדיווסטוק:השעון של ולדיווסטוק מקדים את שעון ישראל ב-7 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וולדיווסטוק (רוסיה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וולדיווסטוק.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל ולדיווסטוק או שעון ישראל רוסיה (זמן ישראל ולדיווסטוק)

שעה בולדיווסטוק, רוסיה:

מה השעה בולדיווסטוק? | שעה בולדיווסטוק | שעון מקומי בולדיווסטוק | זמן בולדיווסטוק

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שישי, 23 בפברואר 2024
6:41:55

מידע על העיר ולדיווסטוק ברוסיה:

ולדיווסטוק (ברוסית: Владивосто́к — להאזנה (מידע · עזרה) – שליטה במזרח) היא עיר גדולה במזרח הרחוק הרוסי ברוסיה על חופו של הים היפני. נמל וולדיווסטוק חופשי מקרח במשך כל השנה, ומשמש כנמל הבית של צי האוקיינוס השקט של רוסיה. העיר היא בירת מחוז פרימורסק והיא התחנה הסופית לרכבת הטרנס סיבירית.
בעיר מתגוררים 606,589 תושבים (על פי מפקד אוכלוסין משנת 2017), ובספטמבר 2012 היא אירחה את פסגת APEC, הפורום לשיתוף פעולה כלכלי בין מדינות אסיה והאוקיינוס השקט.
העיר מהווה בסיס לצי האוקיינוס השקט, מרכז ההשכלה והמדע הגדול ביותר באזור המזרח הרחוק הרוסי ובה שוכנת האוניברסיטה הפדרלית של המזרח הרחוק (Дальневосточный федеральный университет) ומחלקת המזרח הרחוק של האקדמיה הרוסית למדעים.
העיר הוקמה כנמל צבאי בקיץ 1860 ובשנת 1880 הפכה לעיר. החל משנת 1888 מהווה מרכז אדמיניסטרטיבי של מחוז פרימורסקי ומשנת 1938, בירת מחוז פרימוריה.
מאוקטובר 2015 נמל העיר חופשי מביקורות מכס ומס.

מה השעה בולדיווסטוק - מידע:

דף מידע זה אודות ולדיווסטוק ברוסיה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בולדיווסטוק. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בולדיווסטוק תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בולדיווסטוק, לפי שעון ולדיווסטוק. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון ולדיווסטוק וזמן ולדיווסטוק או שעון רוסיה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון ולדיווסטוק עכשיו וגם את שעון ולדיווסטוק כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון ולדיווסטוק עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בולדיווסטוק?
 • מה הזמן בולדיווסטוק?
 • מהי השעה המקומית בולדיווסטוק?
 • זמן המקומי בולדיווסטוק
 • ולדיווסטוק - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של ולדיווסטוק?
 • שעה בולדיווסטוק - מהי?
 • זמן ולדיווסטוק - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בולדיווסטוק וכן זמן נוכחי בולדיווסטוק. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון ולדיווסטוק מדויק. שעון ולדיווסטוק המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בולדיווסטוק. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.