שעה ביקטרינבורג, רוסיה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה ביקטרינבורג, רוסיה

מידע בדף זה:

רוסיה - דגל הלאום:

רוסיה - דגל יקטרינבורג היא עיר ברוסיה. דגל הלאום של רוסיה מופיע בצד.

תמונות מיקטרינבורג

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר ביקטרינבורג:
תמונות מיקטרינבורג

מיקומה של יקטרינבורג

המיקום הגאוגרפי של העיר יקטרינבורג עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של יקטרינבורג:
מיקומה של יקטרינבורג56°50′N 60°35′E

השעה ביקטרינבורג - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה ביקטרינבורג לשפות הבאות:

יקטרינבורג - איזור זמן:

 • איזור הזמן של יקטרינבורג (רוסיה) הינו GMT+5
 • שעון ישראל יקטרינבורג:השעון של יקטרינבורג מקדים את שעון ישראל ב-2 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ויקטרינבורג (רוסיה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ויקטרינבורג.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל יקטרינבורג או שעון ישראל רוסיה (זמן ישראל יקטרינבורג)

שעה ביקטרינבורג, רוסיה:

מה השעה ביקטרינבורג? | שעה ביקטרינבורג | שעון מקומי ביקטרינבורג | זמן ביקטרינבורג

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום רביעי, 24 באפריל 2024
10:39:55

מידע על העיר יקטרינבורג ברוסיה:

יקטרינבורג (ברוסית: Екатеринбург) היא עיר ברוסיה בהרי אורל, במרכז מחוז סברדלובסק, והמחוז הפדרלי של אורל. בין 1924 ל-1991 נקראה סברדלובסק.
העיר נמצאת באורל המרכזית במורדות המזרחיים על גדות הנהר איסט, יובלו של הנהר טובול, שהוא יובלו של אירטיש. אוכלוסיית העיר מונה כ-1,400,000 תושבים (2010), והיא הרביעית באוכלוסייתה ברוסיה (אחרי הערים מוסקבה, סנקט פטרבורג ונובוסיבירסק). דרך העיר עוברת הרכבת הטרנס-סיבירית. בעיר נמצאת נציגות של האקדמיה הרוסית למדעים והעיר נחשבת כמרכז הרביעי בחשיבותו ברוסיה לפיתוח המדע.

מה השעה ביקטרינבורג - מידע:

דף מידע זה אודות יקטרינבורג ברוסיה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה ביקטרינבורג. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן ביקטרינבורג תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים ביקטרינבורג, לפי שעון יקטרינבורג. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון יקטרינבורג וזמן יקטרינבורג או שעון רוסיה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון יקטרינבורג עכשיו וגם את שעון יקטרינבורג כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון יקטרינבורג עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה ביקטרינבורג?
 • מה הזמן ביקטרינבורג?
 • מהי השעה המקומית ביקטרינבורג?
 • זמן המקומי ביקטרינבורג
 • יקטרינבורג - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של יקטרינבורג?
 • שעה ביקטרינבורג - מהי?
 • זמן יקטרינבורג - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית ביקטרינבורג וכן זמן נוכחי ביקטרינבורג. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון יקטרינבורג מדויק. שעון יקטרינבורג המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק ביקטרינבורג. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.