שעה בריאד, ערב הסעודית:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בריאד, ערב הסעודית

מידע בדף זה:

ערב הסעודית - דגל הלאום:

ערב הסעודית - דגל ריאד היא עיר בערב הסעודית. דגל הלאום של ערב הסעודית מופיע בצד.

תמונות מריאד

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בריאד:
תמונות מריאד

מיקומה של ריאד

המיקום הגאוגרפי של העיר ריאד עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של ריאד:
מיקומה של ריאד24°42′42″N 46°43′27″E

השעה בריאד - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בריאד לשפות הבאות:

ריאד - איזור זמן:

 • איזור הזמן של ריאד (ערב הסעודית) הינו GMT+3
 • שעון ישראל ריאד:השעון של ריאד זהה לשעון ישראלזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וריאד (ערב הסעודית). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וריאד.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל ריאד או שעון ישראל ערב הסעודית (זמן ישראל ריאד)

שעה בריאד, ערב הסעודית:

מה השעה בריאד? | שעה בריאד | שעון מקומי בריאד | זמן בריאד

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
21:47:07

מידע על העיר ריאד בערב הסעודית:

אַ-רִיַאד (בערבית: الرياض; תעתיק מדויק: אלריאץ', "הגַּנִּים") היא בירתה של ממלכת ערב הסעודית והעיר הגדולה ביותר בתחומה. העיר ממוקמת על שטח מישורי באזור נג'ד שבמרכז חצי האי ערב, בנווה מדבר המרוחק כ-390 ק"מ מהמפרץ הפרסי. כ-4,260,000 בני אדם מתגוררים בעיר ומהווים כ-17% מאוכלוסיית ערב הסעודית. ריאד מכסה שטח של כ-1,554 קמ"ר.
העיר שוכנת במחוז א-ריאד, הכולל גם את הערים בורידה ואל-חארג', והיא האזור המפותח היחיד במרכז הממלכה. יתר ריכוזי האוכלוסייה שוכנים באזורי החוף – סביב ג'דה ומכה לחוף ים סוף, וסביב דהרן לחוף המפרץ הפרסי.
ריאד היא מרכזה האדמיניסטרטיבי, הכלכלי, החינוכי, והתעבורתי של הממלכה. העיר מחולקת ל-17 תתי רשויות המנוהלות על ידי עיריית ריאד ורשות הפיתוח העירונית, שבראשה עומד הנסיך סטאם בן עבד אל-עזיז.
אף שהעיר שוכנת באזור מדברי וצחיח במיוחד, בחורף יורדים בה משקעים. חמישה סכרים האוגרים את מי השיטפונות, 96 בארות וכן מערכת צינורות מסועפת המעבירה כמויות גדולות של מים מותפלים מהמפרץ הפרסי, מספקים מים לעיר. ריאד שימשה כבירת התרבות הערבית לשנת 2000.

מה השעה בריאד - מידע:

דף מידע זה אודות ריאד בערב הסעודית נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בריאד. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בריאד תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בריאד, לפי שעון ריאד. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון ריאד וזמן ריאד או שעון ערב הסעודית. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון ריאד עכשיו וגם את שעון ריאד כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון ריאד עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בריאד?
 • מה הזמן בריאד?
 • מהי השעה המקומית בריאד?
 • זמן המקומי בריאד
 • ריאד - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של ריאד?
 • שעה בריאד - מהי?
 • זמן ריאד - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בריאד וכן זמן נוכחי בריאד. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון ריאד מדויק. שעון ריאד המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בריאד. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.