שעה בשטוקהולם, שוודיה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בשטוקהולם, שוודיה

מידע בדף זה:

שוודיה - דגל הלאום:

שוודיה - דגל שטוקהולם היא עיר בשוודיה. דגל הלאום של שוודיה מופיע בצד.

תמונות משטוקהולם

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בשטוקהולם:
תמונות משטוקהולם

מיקומה של שטוקהולם

המיקום הגאוגרפי של העיר שטוקהולם עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של שטוקהולם:
מיקומה של שטוקהולם59°21′N 18°04′E

השעה בשטוקהולם - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בשטוקהולם לשפות הבאות:

שטוקהולם - איזור זמן:

 • איזור הזמן של שטוקהולם (שוודיה) הינו GMT+2
 • שעון ישראל שטוקהולם:השעון של שטוקהולם מאחר את שעון ישראל בשעה אחתזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ושטוקהולם (שוודיה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ושטוקהולם.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל שטוקהולם או שעון ישראל שוודיה (זמן ישראל שטוקהולם)

שעה בשטוקהולם, שוודיה:

מה השעה בשטוקהולם? | שעה בשטוקהולם | שעון מקומי בשטוקהולם | זמן בשטוקהולם

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
22:49:30

מידע על העיר שטוקהולם בשוודיה:

סטוקהולם (שבדית: Stockholm, להאזנה (מידע · עזרה), פינית: Tukholma), היא העיר הגדולה ביותר בשבדיה ועיר בירתה. בעיר ממוקמים מבני הציבור השבדים החשובים, הפרלמנט ומשכנו הרשמי של המונרך השבדי. סטוקהולם היא המרכז הכלכלי והפוליטי בשבדיה מאז המאה ה-13. מחוז סטוקהולם הוא הגדול באוכלוסייתו בשבדיה, ואחד הקטנים מבחינת שטחו. בסוף 2008 התגוררו בעיר 810,120 תושבים, ובשטחה האורבני, כולל פרברים, 1,252,020 תושבים. באזור המטרופוליטני של סטוקהולם מתגוררים שני מיליון תושבים בקירוב. מיקומה האסטרטגי על מספר איים בחלקה המזרחי של שבדיה, במקום המפגש של אגם מלארן עם הים הבלטי, הביא לה לאורך השנים חשיבות היסטורית גדולה.

מה השעה בשטוקהולם - מידע:

דף מידע זה אודות שטוקהולם בשוודיה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בשטוקהולם. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בשטוקהולם תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בשטוקהולם, לפי שעון שטוקהולם. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון שטוקהולם וזמן שטוקהולם או שעון שוודיה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון שטוקהולם עכשיו וגם את שעון שטוקהולם כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון שטוקהולם עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בשטוקהולם?
 • מה הזמן בשטוקהולם?
 • מהי השעה המקומית בשטוקהולם?
 • זמן המקומי בשטוקהולם
 • שטוקהולם - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של שטוקהולם?
 • שעה בשטוקהולם - מהי?
 • זמן שטוקהולם - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בשטוקהולם וכן זמן נוכחי בשטוקהולם. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון שטוקהולם מדויק. שעון שטוקהולם המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בשטוקהולם. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.