שעה בברטיסלאבה, סלובקיה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בברטיסלאבה, סלובקיה

מידע בדף זה:

סלובקיה - דגל הלאום:

סלובקיה - דגל ברטיסלאבה היא עיר בסלובקיה. דגל הלאום של סלובקיה מופיע בצד.

תמונות מברטיסלאבה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בברטיסלאבה:
תמונות מברטיסלאבה

מיקומה של ברטיסלאבה

המיקום הגאוגרפי של העיר ברטיסלאבה עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של ברטיסלאבה:
מיקומה של ברטיסלאבה48°08′38″N 17°06′35″E

השעה בברטיסלאבה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בברטיסלאבה לשפות הבאות:

ברטיסלאבה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של ברטיסלאבה (סלובקיה) הינו GMT+2
 • שעון ישראל ברטיסלאבה:השעון של ברטיסלאבה מאחר את שעון ישראל בשעה אחתזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וברטיסלאבה (סלובקיה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וברטיסלאבה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל ברטיסלאבה או שעון ישראל סלובקיה (זמן ישראל ברטיסלאבה)

שעה בברטיסלאבה, סלובקיה:

מה השעה בברטיסלאבה? | שעה בברטיסלאבה | שעון מקומי בברטיסלאבה | זמן בברטיסלאבה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שני, 26 בפברואר 2024
3:16:03

מידע על העיר ברטיסלאבה בסלובקיה:

ברטיסלאבה (בסלובקית: Bratislava ובעבר Prešporok, בגרמנית: Pressburg, בהונגרית: Pozsony) היא בירת סלובקיה והעיר הגדולה במדינה עם כ-500,000 תושבים. ברטיסלאבה ממוקמת בפינה הדרום-מערבית של סלובקיה על נהר הדנובה וגובלת באוסטריה ובהונגריה. זוהי הבירה היחידה בעולם שגובלת בשתי מדינות נוספות.
ברטיסלאבה היא המרכז הפוליטי, התרבותי והכלכלי של סלובקיה, ובה ממוקמים כל מוסדות הממשלה והפרלמנט, וכן אוניברסיטאות, מוזיאונים, תיאטראות, גלריות ומוסדות כלכליים, תרבותיים וחינוכיים רבים אחרים.
ההיסטוריה של העיר, שעד תום מלחמת העולם הראשונה נקראה פרסבורג בגרמנית ובמקורות יהודיים פרשבורג, הושפעה רבות מעמים שונים, ובעיקר האוסטרים, הצ'כים, הגרמנים, ההונגרים, היהודים והסלובקים. בעברה הייתה העיר מרכז מנהלי וכלכלי חשוב בתוך ממלכת הונגריה ואף שימשה כבירתה בין השנים 1536 ל-1783.

מה השעה בברטיסלאבה - מידע:

דף מידע זה אודות ברטיסלאבה בסלובקיה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בברטיסלאבה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בברטיסלאבה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בברטיסלאבה, לפי שעון ברטיסלאבה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון ברטיסלאבה וזמן ברטיסלאבה או שעון סלובקיה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון ברטיסלאבה עכשיו וגם את שעון ברטיסלאבה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון ברטיסלאבה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בברטיסלאבה?
 • מה הזמן בברטיסלאבה?
 • מהי השעה המקומית בברטיסלאבה?
 • זמן המקומי בברטיסלאבה
 • ברטיסלאבה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של ברטיסלאבה?
 • שעה בברטיסלאבה - מהי?
 • זמן ברטיסלאבה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בברטיסלאבה וכן זמן נוכחי בברטיסלאבה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון ברטיסלאבה מדויק. שעון ברטיסלאבה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בברטיסלאבה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.