שעה בבנגקוק, תאילנד:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בבנגקוק, תאילנד

מידע בדף זה:

תאילנד - דגל הלאום:

תאילנד - דגל בנגקוק היא עיר בתאילנד. דגל הלאום של תאילנד מופיע בצד.

תמונות מבנגקוק

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בבנגקוק:
תמונות מבנגקוק

מיקומה של בנגקוק

המיקום הגאוגרפי של העיר בנגקוק עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של בנגקוק:
מיקומה של בנגקוק13°45′8″N 100°29′38″E

השעה בבנגקוק - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בבנגקוק לשפות הבאות:

בנגקוק - איזור זמן:

 • איזור הזמן של בנגקוק (תאילנד) הינו GMT+7
 • שעון ישראל בנגקוק:השעון של בנגקוק מקדים את שעון ישראל ב-4 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ובנגקוק (תאילנד). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ובנגקוק.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל בנגקוק או שעון ישראל תאילנד (זמן ישראל בנגקוק)

שעה בבנגקוק, תאילנד:

מה השעה בבנגקוק? | שעה בבנגקוק | שעון מקומי בבנגקוק | זמן בבנגקוק

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום רביעי, 24 באפריל 2024
12:40:33

מידע על העיר בנגקוק בתאילנד:

בנגקוק (בתאי: กรุงเทพมหานคร, ) היא בירת תאילנד, אחת הערים הגדולות באסיה ומיעדי התיירות הפופולריים בעולם. אוכלוסייתה מוערכת בכ-6 מיליון וחצי תושבים. העיר נמצאת בעיקול של נהר צ'או פראיה, קרוב למפרץ תאילנד.
פירוש השם העתיק "בנגקוק" בתאית הוא "כפר השזיפים" (באנג=כפר), אבל שמה התאי "קרונג טפ" (עיר המלאכים), קיצור לשם שרשום בספר השיאים של גינס כשם העיר הארוך בעולם: "קרונג-טפ מהאנקון אמון ראטאנקוסין מאהינטארה יוטאיה מאהאדילוק פופ נופאראט ראצ'אטאני בורירום אודום ראצ'אניווט מאהאסאטאן אמון פימאן אוואטאן פראסיט סאקא טאטיה ווישנו קאם פראסיט". שם שתרגומו הוא "העיר הגדולה של המלאכים, משכן בודהה האזמרגד, מושב השלטון השמימי, הבירה הגדולה של העולם המעוטרת בתשע אבני החן, עיר נפלאה מלאת ארמונות מלכותיים אשר דומים לארמונות השמימיים של התגלמויות האלים, העיר של האל אינדרה".
רחוב תאנון סוקומוויט (Sukhumvit) שתחילתו בבנגקוק. הוא הרחוב הארוך ביותר בעולם, אורכו כ-400 ק"מ.
בבנגקוק יש קהילה יהודית קטנה [1].

מה השעה בבנגקוק - מידע:

דף מידע זה אודות בנגקוק בתאילנד נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בבנגקוק. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בבנגקוק תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בבנגקוק, לפי שעון בנגקוק. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון בנגקוק וזמן בנגקוק או שעון תאילנד. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון בנגקוק עכשיו וגם את שעון בנגקוק כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון בנגקוק עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בבנגקוק?
 • מה הזמן בבנגקוק?
 • מהי השעה המקומית בבנגקוק?
 • זמן המקומי בבנגקוק
 • בנגקוק - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של בנגקוק?
 • שעה בבנגקוק - מהי?
 • זמן בנגקוק - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בבנגקוק וכן זמן נוכחי בבנגקוק. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון בנגקוק מדויק. שעון בנגקוק המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בבנגקוק. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.