שעה בקופנגן, תאילנד:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בקופנגן, תאילנד

מידע בדף זה:

תאילנד - דגל הלאום:

תאילנד - דגל קופנגן היא עיר בתאילנד. דגל הלאום של תאילנד מופיע בצד.

תמונות מקופנגן

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בקופנגן:
תמונות מקופנגן

מיקומה של קופנגן

המיקום הגאוגרפי של העיר קופנגן עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של קופנגן:
מיקומה של קופנגן9°43′0″N 100°0′0″E

השעה בקופנגן - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בקופנגן לשפות הבאות:

קופנגן - איזור זמן:

 • איזור הזמן של קופנגן (תאילנד) הינו GMT+7
 • שעון ישראל קופנגן:השעון של קופנגן מקדים את שעון ישראל ב-4 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וקופנגן (תאילנד). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וקופנגן.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל קופנגן או שעון ישראל תאילנד (זמן ישראל קופנגן)

שעה בקופנגן, תאילנד:

מה השעה בקופנגן? | שעה בקופנגן | שעון מקומי בקופנגן | זמן בקופנגן

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שישי, 23 בפברואר 2024
3:22:36

מידע על העיר קופנגן בתאילנד:

קוֹ פַּה נְגַאן (נכתב גם כקו פנגן או קופנגן; בתאית: เกาะพะงัน) הוא אי במפרץ תאילנד בדרום-מזרח המדינה בפרובינציית סוראט תאני. השם "קו פה נגאן" בשפה התאית מורכב מהמילים "קו" - אי, "פה" - לבן ו-"נגאן" - חול: אי החולות הלבנים. שטחו 168 קמ"ר והוא ממוקם 15 ק"מ צפונית לאי קו סמוי ו-35 ק"מ דרומית לקו טאו. אוכלוסיית האי מונה כ-11,846 תושבים (נכון ל-2004) כאשר 5,000 מתוכם מתגוררים בעיירה הראשית טוֹנְג סַלַה (ท้องศาลา) במערב האי. הגישה אל האי דרך הים בלבד, אך קרבתו לקו סמוי מסייעת לו בשל שדה התעופה הפועל בו. רוב התחבורה באי היא באמצעות אופנועים.
רוב תושבי האי בודהיסטים ועיקר תעסוקתם בתיירות, בדיג ובייבוש דגים.
קו פה נגאן מוכר בעיקר בשל מסיבת הפולמון (Full Moon) הנערכת מדי חודש בחוף האד רין בסימן ירח מלא, המושכת אליה עשרות אלפי תיירים.
אופיו של האי פונה בעיקר לתרמילאים ולמטיילים צעירים, אך לאחרונה ננקטו צעדים להפיכתו ליעד ידידותי למשפחות.

מה השעה בקופנגן - מידע:

דף מידע זה אודות קופנגן בתאילנד נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בקופנגן. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בקופנגן תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בקופנגן, לפי שעון קופנגן. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון קופנגן וזמן קופנגן או שעון תאילנד. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון קופנגן עכשיו וגם את שעון קופנגן כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון קופנגן עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בקופנגן?
 • מה הזמן בקופנגן?
 • מהי השעה המקומית בקופנגן?
 • זמן המקומי בקופנגן
 • קופנגן - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של קופנגן?
 • שעה בקופנגן - מהי?
 • זמן קופנגן - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בקופנגן וכן זמן נוכחי בקופנגן. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון קופנגן מדויק. שעון קופנגן המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בקופנגן. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.