שעה בטייפה, טייוואן:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בטייפה, טייוואן

מידע בדף זה:

טייוואן - דגל הלאום:

טייוואן - דגל טייפה היא עיר בטייוואן. דגל הלאום של טייוואן מופיע בצד.

תמונות מטייפה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בטייפה:
תמונות מטייפה

מיקומה של טייפה

המיקום הגאוגרפי של העיר טייפה עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של טייפה:
מיקומה של טייפה25°2′N 121°38′E

השעה בטייפה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בטייפה לשפות הבאות:

טייפה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של טייפה (טייוואן) הינו GMT+8
 • שעון ישראל טייפה:השעון של טייפה מקדים את שעון ישראל ב-5 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וטייפה (טייוואן). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וטייפה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל טייפה או שעון ישראל טייוואן (זמן ישראל טייפה)

שעה בטייפה, טייוואן:

מה השעה בטייפה? | שעה בטייפה | שעון מקומי בטייפה | זמן בטייפה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שישי, 23 בפברואר 2024
4:06:53

מידע על העיר טייפה בטייוואן:

הרפובליקה הסינית היא מדינה דה-פקטו הכוללת כיום את האי טאיוואן שלחופי מחוז פֿוּג'ײֶן של סין, וכן קבוצות האיים פנגו, קינמן ומאצו. בעבר כללה הרפובליקה הסינית את כל סין היבשתית. מדינה זו מכונה גם "סין הלאומית", "טאיפּיי הסינית", וטאיוואן, כדי להבדילה מהרפובליקה העממית של סין, השולטת כיום בסין היבשתית, הונג קונג, מקאו, האי האינאן ואיים נוספים, ומוכרת בדרך כלל כ"סין העממית" או פשוט "סין". באנגלית מכונה הראשונה Republic of China או ROC והאחרונה מוכרת כ-People's Republic of China או PRC. כל אחת מהרפובליקות טוענת לריבונות על סין כולה והן אינן מכירות זו בזו, אם כי יש ביניהן קשרי מסחר. "הרפובליקה העממית של סין" מחרימה כל מדינה שמכירה ב"רפובליקה הסינית". השם פוֹרמוֹזה, שמקורו בפורטוגזית (Ilha Formosa, "האי היפה") היה בשימוש בעבר, אך כיום השימוש בו נדיר, והוא מתייחס לאי טאיוואן בלבד ולא למדינה.

מה השעה בטייפה - מידע:

דף מידע זה אודות טייפה בטייוואן נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בטייפה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בטייפה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בטייפה, לפי שעון טייפה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון טייפה וזמן טייפה או שעון טייוואן. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון טייפה עכשיו וגם את שעון טייפה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון טייפה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בטייפה?
 • מה הזמן בטייפה?
 • מהי השעה המקומית בטייפה?
 • זמן המקומי בטייפה
 • טייפה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של טייפה?
 • שעה בטייפה - מהי?
 • זמן טייפה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בטייפה וכן זמן נוכחי בטייפה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון טייפה מדויק. שעון טייפה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בטייפה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.