שעה בדאר א-סלאם, טנזניה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בדאר א-סלאם, טנזניה

מידע בדף זה:

טנזניה - דגל הלאום:

טנזניה - דגל דאר א-סלאם היא עיר בטנזניה. דגל הלאום של טנזניה מופיע בצד.

תמונות מדאר א-סלאם

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בדאר א-סלאם:
תמונות מדאר א-סלאם

מיקומה של דאר א-סלאם

המיקום הגאוגרפי של העיר דאר א-סלאם עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של דאר א-סלאם:
מיקומה של דאר א-סלאם6°48′S 39°17′E

השעה בדאר א-סלאם - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בדאר א-סלאם לשפות הבאות:

דאר א-סלאם - איזור זמן:

 • איזור הזמן של דאר א-סלאם (טנזניה) הינו GMT+3
 • שעון ישראל דאר א-סלאם:השעון של דאר א-סלאם זהה לשעון ישראלזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ודאר א-סלאם (טנזניה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ודאר א-סלאם.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל דאר א-סלאם או שעון ישראל טנזניה (זמן ישראל דאר א-סלאם)

שעה בדאר א-סלאם, טנזניה:

מה השעה בדאר א-סלאם? | שעה בדאר א-סלאם | שעון מקומי בדאר א-סלאם | זמן בדאר א-סלאם

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
23:28:46

מידע על העיר דאר א-סלאם בטנזניה:

דאר א-סלאם (סוואהילי Dar es Salaam) היא העיר הגדולה ביותר בטנזניה, בת כ- 2,500,000 תושבים. היא שוכנת לחופי האוקיינוס ההודי ובה הנמל הגדול ביותר במדינה. העיר שימשה כבירת המדינה עד 1996. בעבר היא נקראה מזיזימה (Mzizima). פירוש השם "דאר א-סלאם" בערבית: בית השלום.
העיר נבנתה ב-1862 על ידי סולטן זנזיבר סייד מג'יד, שרצה לבנות את בירתו בנמל מזיזימה. יורשו ברגהש (Barghash ) הפסיק את עבודות הבנייה. ב-1887 היא נכבשה על ידי הגרמנים. ב-1891 בעקבות כניסתה של החברה הגרמנית למזרח אפריקה (the German East Africa Company) ובהוראת הנציב העליון הגרמני הועתקה הבירה מבגמיו (Bagamayo), ודאר א-סלאם הפכה לבירת מזרח אפריקה הגרמנית.
אוכלוסיית העיר גדלה בקצב של 4.7 אחוז לשנה, קצב שהוא השלישי בגודלו בעולם.
דאר א-סלאם מהווה את המרכז הכלכלי, התעשייתי והתקשורתי של טנזניה. התעשייות העיקריות בה מייצרות מזון ומשקאות, שמן, טקסטיל, הלבשה, נעליים, מלט ומוצרי אלומיניום. היצוא מהנמל כולל כותנה, קפה ויהלומים. את העיר מחברת מסילת ברזל לקיגומה (Kigoma) על גדות אגם טנגניקה ולמרבצי הנחושת הגדולים. בעיר גם נמל תעופה בינלאומי.
בדאר א-סלאם מרוכזים מוסדות לימוד אקדמאיים, האוניברסיטה של דאר א-סלאם, אקדמיית קיווקוני למדעי החברה, הקולג' הטכני, האוניברסיטה הפתוחה של טנזניה, בית הספר למנהל עסקים, הגנים הבוטניים והארכיון הלאומי וכן המוזיאון הלאומי.
ב-1996 הועברה האספה הלאומית של טנזניה לעיר דודומה (Dodoma), שהפכה רשמית לבירת המדינה, אך רבים מבנייני הממשלה נותרו בדאר א-סלאם. באוגוסט 1998 התפוצצה פצצה בשגרירות ארצות הברית בדאר א-סלאם וגרמה למותם של 11 בני אדם.

מה השעה בדאר א-סלאם - מידע:

דף מידע זה אודות דאר א-סלאם בטנזניה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בדאר א-סלאם. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בדאר א-סלאם תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בדאר א-סלאם, לפי שעון דאר א-סלאם. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון דאר א-סלאם וזמן דאר א-סלאם או שעון טנזניה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון דאר א-סלאם עכשיו וגם את שעון דאר א-סלאם כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון דאר א-סלאם עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בדאר א-סלאם?
 • מה הזמן בדאר א-סלאם?
 • מהי השעה המקומית בדאר א-סלאם?
 • זמן המקומי בדאר א-סלאם
 • דאר א-סלאם - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של דאר א-סלאם?
 • שעה בדאר א-סלאם - מהי?
 • זמן דאר א-סלאם - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בדאר א-סלאם וכן זמן נוכחי בדאר א-סלאם. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון דאר א-סלאם מדויק. שעון דאר א-סלאם המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בדאר א-סלאם. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.