שעה בזנזיבר, טנזניה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בזנזיבר, טנזניה

מידע בדף זה:

טנזניה - דגל הלאום:

טנזניה - דגל זנזיבר היא עיר בטנזניה. דגל הלאום של טנזניה מופיע בצד.

תמונות מזנזיבר

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בזנזיבר:
תמונות מזנזיבר

מיקומה של זנזיבר

המיקום הגאוגרפי של העיר זנזיבר עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של זנזיבר:
מיקומה של זנזיבר6°08′S 39°19′E

השעה בזנזיבר - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בזנזיבר לשפות הבאות:

זנזיבר - איזור זמן:

 • איזור הזמן של זנזיבר (טנזניה) הינו GMT+3
 • שעון ישראל זנזיבר:השעון של זנזיבר זהה לשעון ישראלזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וזנזיבר (טנזניה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וזנזיבר.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל זנזיבר או שעון ישראל טנזניה (זמן ישראל זנזיבר)

שעה בזנזיבר, טנזניה:

מה השעה בזנזיבר? | שעה בזנזיבר | שעון מקומי בזנזיבר | זמן בזנזיבר

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
23:12:44

מידע על העיר זנזיבר בטנזניה:

זנזיבר (בערבית: زَنْجِيّ بَرَّا זנג'י ברא, زنجبارا זנג'בארא; בסווהילי: Zanjibār) הוא חבל ארץ ברפובליקה המאוחדת של טנזניה שבמזרח אפריקה, הכולל את איי זנזיבר ופמבה הנמצאים כ-25–50 ק"מ מחופי טנזניה. בעבר הייתה זו טריטוריה עצמאית, אך בשנת 1964 הוא אוחד עם טנגנייקה.
בירת זנזיבר והעיר הגדולה בה היא זנזיבר סיטי ששוכנת על האי זנזיבר. העיר העתיקה של הבירה היא סטון טאון. התעשייה העיקרית באי היא תעשיית התבלינים (בעיקר קינמון, פלפל ואגוז מוסקט) ותיירות. כמו כן, זנזיבר היא ביתם היחיד של קופי הקולובוס האדום הזנזיברי והנמר הזנזיברי, ומצויים בה בעלי חיים נוספים כצביון אדרס, צביון כחול, דלקרן המושק, גחן סרוולניה, זבד אפריקאי וזבד דקלים אפריקני. אוכלוסיית האי מונה כ-1,303,569 בני אדם (2012). גודל קבוצת האיים הוא 2,643 קמ"ר.
לעיתים איי זנזיבר נקראים, יחד עם האי מפיה, בשם "איי התבלינים", למרות שלרוב הכוונה בביטוי הזה דווקא לקבוצת איי מאלוקו. השם הערבי زَنْجِيّ بَرَّ, "זנג'י בר", משמעו "ארץ הכושים". זאת משום שזנזיבר הייתה מרכז לסחר עבדים שחורים, שנוהל על ידי מוסלמים. המטבעות הישנים של זנזיבר מימי שלטאן ברגש הכילו את השם במלה אחת בתוספת ا 'אלף' ובלי يّ 'יאא' באמצע. כך: زنجبارا 'זנג'בארא'.
בזנזיבר כמעט 99% מהאוכלוסייה הם בני דת האסלאם.[1]

מה השעה בזנזיבר - מידע:

דף מידע זה אודות זנזיבר בטנזניה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בזנזיבר. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בזנזיבר תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בזנזיבר, לפי שעון זנזיבר. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון זנזיבר וזמן זנזיבר או שעון טנזניה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון זנזיבר עכשיו וגם את שעון זנזיבר כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון זנזיבר עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בזנזיבר?
 • מה הזמן בזנזיבר?
 • מהי השעה המקומית בזנזיבר?
 • זמן המקומי בזנזיבר
 • זנזיבר - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של זנזיבר?
 • שעה בזנזיבר - מהי?
 • זמן זנזיבר - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בזנזיבר וכן זמן נוכחי בזנזיבר. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון זנזיבר מדויק. שעון זנזיבר המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בזנזיבר. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.