שעה בקייב, אוקראינה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בקייב, אוקראינה

מידע בדף זה:

אוקראינה - דגל הלאום:

אוקראינה - דגל קייב היא עיר באוקראינה. דגל הלאום של אוקראינה מופיע בצד.

תמונות מקייב

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בקייב:
תמונות מקייב

מיקומה של קייב

המיקום הגאוגרפי של העיר קייב עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של קייב:
מיקומה של קייב50°27′00″N 30°31′24″E

השעה בקייב - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בקייב לשפות הבאות:

קייב - איזור זמן:

 • איזור הזמן של קייב (אוקראינה) הינו GMT+3
 • שעון ישראל קייב:השעון של קייב זהה לשעון ישראלזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וקייב (אוקראינה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וקייב.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל קייב או שעון ישראל אוקראינה (זמן ישראל קייב)

שעה בקייב, אוקראינה:

מה השעה בקייב? | שעה בקייב | שעון מקומי בקייב | זמן בקייב

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
22:13:44

מידע על העיר קייב באוקראינה:

קייב (באוקראינית: Київ, נהגה קִיִיב כשה-i הראשונה "עמוקה"; ברוסית: Киев, נהגה קִיֶיב) היא עיר הבירה והעיר הגדולה ביותר של אוקראינה. העיר קייב נמצאת בצפון המדינה על גדות הנהר דנייפר, שחוצה אותה לאורכה. בעבר שימשה קייב כבירת רוס של קייב, המדינה הראשונה של העמים הסלאבים. בשנת 2001 חיו בה באופן רשמי 2,611,327 תושבים[1], אך ישנן הערכות שבפועל האוכלוסייה גדולה יותר[2]. מבחינה מנהלית העירייה מנותקת ממחוז קייב שסובב אותה. קייב הינה מוקד חשוב של תעשייה, מדע, השכלה ותרבות במזרח אירופה. בית למספר רב של תעשיות היי טק, מוסדות להשכלה גבוהה ומוקדים היסטוריים בעלי חשיבות עולמית. בעיר קייב יש תשתית רחבה ומאוד מפותחת של תחבורה אזרחית, במיוחד מערכת הרכבת התחתית של העיר הנקראת קייב מטרו. בשנת 1990 הוכרזו קתדרלת סופיה הקדושה ולאוורת קייב-פצ'רסק בעיר, כאתרי מורשת עולמית. בקייב הבירה נמצא שדה התעופה הבינלאומי בוריספיל, ממנה החברה האוקראינית UIA (יוקריין אינטרנשיונל איירליינס או באנגלית: Ukraine International Airlines) מפעילה טיסות ליעדים רבין בינהן ת"א, ישראל. במידה ואתם עושים קונקשן בקייב, מומלץ לקרא את המדריך המלא לקונקשנים בשדה התעופה בוריספיל של קייב.

מה השעה בקייב - מידע:

דף מידע זה אודות קייב באוקראינה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בקייב. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בקייב תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בקייב, לפי שעון קייב. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון קייב וזמן קייב או שעון אוקראינה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון קייב עכשיו וגם את שעון קייב כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון קייב עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בקייב?
 • מה הזמן בקייב?
 • מהי השעה המקומית בקייב?
 • זמן המקומי בקייב
 • קייב - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של קייב?
 • שעה בקייב - מהי?
 • זמן קייב - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בקייב וכן זמן נוכחי בקייב. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון קייב מדויק. שעון קייב המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בקייב. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.