שעה באודסה, אוקראינה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה באודסה, אוקראינה

מידע בדף זה:

אוקראינה - דגל הלאום:

אוקראינה - דגל אודסה היא עיר באוקראינה. דגל הלאום של אוקראינה מופיע בצד.

תמונות מאודסה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר באודסה:
תמונות מאודסה

מיקומה של אודסה

המיקום הגאוגרפי של העיר אודסה עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של אודסה:
מיקומה של אודסה46°29′8.6″N 30°44′36.4″E

השעה באודסה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה באודסה לשפות הבאות:

אודסה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של אודסה (אוקראינה) הינו GMT+3
 • שעון ישראל אודסה:השעון של אודסה זהה לשעון ישראלזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ואודסה (אוקראינה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ואודסה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל אודסה או שעון ישראל אוקראינה (זמן ישראל אודסה)

שעה באודסה, אוקראינה:

מה השעה באודסה? | שעה באודסה | שעון מקומי באודסה | זמן באודסה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שני, 26 בפברואר 2024
2:07:37

מידע על העיר אודסה באוקראינה:

אוֹדֵסָה (באוקראינית: Одеса; ברוסית: Одесса) היא עיר נמל אוקראינית לחוף הים השחור, ומרכז מחוז אודסה. אוכלוסייתהּ מונה כ-1,010,783 נפש (נכון ל-2017), ובכך היא העיר הרביעית בגודלהּ (מבחינת האוכלוסייה) באוקראינה, אחרי קייב, חרקוב ודניפרו.[3]
בעיר נמל ים מסחרי הגדול ביותר באוקראינה והיא מהווה עיר מרכזית בתחומי מסחר, תעשייה, תיירות ומדע.
מימיו של נמל אודסה אינם קופאים בחורף, אך הוא בעל ערך צבאי מוגבל בלבד. השליטה של טורקיה על הדרדנלים והבוספורוס איפשרה לנאט"ו לשלוט על התעבורה הימית בין אודסה לים התיכון. למעשה, באודסה יש שני נמלים גדולים: אודסה עצמה, ויוז'ני (שהוא גם נמל נפט בינלאומי חשוב), הנמצא בפרברי העיר. נמל חשוב נוסף, צ'ורנומורסק, נמצא מדרום מערב לאודסה. יחד הם מהווים מרכז תחבורה גדול, המתחבר גם לקווי מסילות ברזל. מפעלי זיקוק ועיבוד הנפט והכימיקלים של אודסה מקושרים לקווי הצינורות האסטרטגיים של רוסיה ושל האיחוד האירופי והיא משמשת גם בסיס מרכזי לצי האוקראיני.
במאה ה-19 הייתה זו העיר השלישית בגודלה גם באימפריה הרוסית, אחרי מוסקבה וסנקט פטרבורג. בהיסטוריה האדריכלית שלהּ ניכרת השפעה ברורה של הסגנונונות הצרפתיים והאיטלקיים, כמו הבארוק, הרוקוקו והגותי, שהיו נפוצים יותר במערב אירופה (על אף שמדינות אלה מעולם לא שלטו שם). אודסה התברכה תמיד באווירה של חופש ומוזיקה קלאסית, ושימשה כחלון לעמי ים התיכון. העיר הייתה עיר נמל חופשית מ-1819 ועד 1858. בתקופה הסובייטית היא הייתה עיר הנמל החשובה ביותר של ברית המועצות וגם בסיס של הצי הסובייטי. ב-1 בינואר 2000 הוכרז הנמל של אודסה כנמל חופשי וכאזור סחר חופשי לעשרים וחמש שנה.

מה השעה באודסה - מידע:

דף מידע זה אודות אודסה באוקראינה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה באודסה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן באודסה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים באודסה, לפי שעון אודסה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון אודסה וזמן אודסה או שעון אוקראינה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון אודסה עכשיו וגם את שעון אודסה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון אודסה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה באודסה?
 • מה הזמן באודסה?
 • מהי השעה המקומית באודסה?
 • זמן המקומי באודסה
 • אודסה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של אודסה?
 • שעה באודסה - מהי?
 • זמן אודסה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית באודסה וכן זמן נוכחי באודסה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון אודסה מדויק. שעון אודסה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק באודסה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.