שעה באנטבה, אוגנדה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה באנטבה, אוגנדה

מידע בדף זה:

אוגנדה - דגל הלאום:

אוגנדה - דגל אנטבה היא עיר באוגנדה. דגל הלאום של אוגנדה מופיע בצד.

תמונות מאנטבה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר באנטבה:
תמונות מאנטבה

מיקומה של אנטבה

המיקום הגאוגרפי של העיר אנטבה עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של אנטבה:
מיקומה של אנטבה00°03′00″N 32°27′36″E

השעה באנטבה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה באנטבה לשפות הבאות:

אנטבה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של אנטבה (אוגנדה) הינו GMT+3
 • שעון ישראל אנטבה:השעון של אנטבה זהה לשעון ישראלזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ואנטבה (אוגנדה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ואנטבה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל אנטבה או שעון ישראל אוגנדה (זמן ישראל אנטבה)

שעה באנטבה, אוגנדה:

מה השעה באנטבה? | שעה באנטבה | שעון מקומי באנטבה | זמן באנטבה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
23:44:50

מידע על העיר אנטבה באוגנדה:

אֵנטֵבֵה (Entebbe) היא עיר באוגנדה. אוכלוסייתה מונה בערך 79,700 נפש[1] (2011). היא נמצאת על חצי אי באגם ויקטוריה, כ-35 ק"מ דרומית לעיר הבירה קמפלה.
המלה "אנטבה" בשפת הלוגנדה, השפה המקומית, משמעה "כיסא" או "מושב", והעיר ככל הנראה קיבלה את שמה בשל העובדה שהיא הייתה מקום מושבו של צ'יף מממלכת הבוגנדה ובה שימש שופט הממלכה. העיר הפכה למרכז אדמיניסטרטיבי קולוניאלי בריטי ומרכז מסחרי בשנת 1893 כשסר ג'רלד פורטל, נציב בריטי, קבע אותה כמקום מושבו. בחוף העיר ישנו רציף ימי ששימש בעבר את המעבורות באגם ויקטוריה, אולם כיום לא עוגנות בו עוד ספינות. פורט בל היא היום הנמל העיקרי של הבירה קמפלה.
אנטבה מוכרת בעיקר בזכות נמל התעופה הבינלאומי שבה, שהוא גם נמל התעופה הראשי של אוגנדה, שהוקם בשנת 1947. במבצע אנטבה, שנערך ב-4 ביולי 1976, שחררו חיילי צה"ל בני ערובה שנחטפו במטוס חברת אייר פראנס על ידי טרוריסטים פלסטינים וגרמנים.
נכון להיום אנטבה חתומה על הסכם ערים תאומות עם העיר אשקלון.

מה השעה באנטבה - מידע:

דף מידע זה אודות אנטבה באוגנדה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה באנטבה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן באנטבה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים באנטבה, לפי שעון אנטבה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון אנטבה וזמן אנטבה או שעון אוגנדה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון אנטבה עכשיו וגם את שעון אנטבה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון אנטבה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה באנטבה?
 • מה הזמן באנטבה?
 • מהי השעה המקומית באנטבה?
 • זמן המקומי באנטבה
 • אנטבה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של אנטבה?
 • שעה באנטבה - מהי?
 • זמן אנטבה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית באנטבה וכן זמן נוכחי באנטבה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון אנטבה מדויק. שעון אנטבה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק באנטבה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.