שעה בנאשוויל, ארצות הברית (ארה"ב):

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בנאשוויל, ארצות הברית (ארה"ב)

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה נאשוויל היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות מנאשוויל

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בנאשוויל:
תמונות מנאשוויל

מיקומה של נאשוויל

המיקום הגאוגרפי של העיר נאשוויל עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של נאשוויל:
מיקומה של נאשוויל36°10′00″N 86°47′00″W

השעה בנאשוויל - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בנאשוויל לשפות הבאות:

נאשוויל - איזור זמן:

 • איזור הזמן של נאשוויל (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-5
 • שעון ישראל נאשוויל:השעון של נאשוויל מאחר את שעון ישראל ב-8 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ונאשוויל (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ונאשוויל.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל נאשוויל או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל נאשוויל)

שעה בנאשוויל, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה בנאשוויל? | שעה בנאשוויל | שעון מקומי בנאשוויל | זמן בנאשוויל

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
14:05:55

מידע על העיר נאשוויל בארצות הברית (ארה"ב):

נאשוויל היא בירת מדינת טנסי שבארצות הברית והעיר השנייה באוכלוסייתה במדינה. העיר שוכנת על נהר קולומבוס במחוז דייווידסון, בחלק הצפון מרכזי של המדינה. נאשוויל היא מרכז גדול לשרותי רפואה, מוזיקה, הוצאה לאור ותחבורה תעשייתית.
בנאשוויל ישנו מרכז ממשלתי עירוני-מחוזי יציב, הכולל בתוכו שבע עיריות שפועלות בשתי רמות. האוכלוסייה של מחוז נאשוויל-דווידסון עומדת על כ-607,000 תושבים נכון לשנת 2005, על פי הערכת לשכת מנהל האוכלוסין של ארצות הברית. האוכלוסייה של כל 13 המחוזות של מטרופולין נאשוויל, מוערכת בכ-1,500,000 תושבים, עובדה שהופכת את המטרופולין לגדול ביותר, ובעל צמיחת האוכלוסייה המהירה ביותר במדינה.

מה השעה בנאשוויל - מידע:

דף מידע זה אודות נאשוויל בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בנאשוויל. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בנאשוויל תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בנאשוויל, לפי שעון נאשוויל. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון נאשוויל וזמן נאשוויל או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון נאשוויל עכשיו וגם את שעון נאשוויל כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון נאשוויל עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בנאשוויל?
 • מה הזמן בנאשוויל?
 • מהי השעה המקומית בנאשוויל?
 • זמן המקומי בנאשוויל
 • נאשוויל - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של נאשוויל?
 • שעה בנאשוויל - מהי?
 • זמן נאשוויל - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בנאשוויל וכן זמן נוכחי בנאשוויל. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון נאשוויל מדויק. שעון נאשוויל המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בנאשוויל. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.