שעה בברוקלין, ארצות הברית (ארה"ב):

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בברוקלין, ארצות הברית (ארה"ב)

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה ברוקלין היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות מברוקלין

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בברוקלין:
תמונות מברוקלין

מיקומה של ברוקלין

המיקום הגאוגרפי של העיר ברוקלין עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של ברוקלין:
מיקומה של ברוקלין40°37′29″N 73°57′8″W

השעה בברוקלין - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בברוקלין לשפות הבאות:

ברוקלין - איזור זמן:

 • איזור הזמן של ברוקלין (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-4
 • שעון ישראל ברוקלין:השעון של ברוקלין מאחר את שעון ישראל ב-7 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וברוקלין (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וברוקלין.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל ברוקלין או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל ברוקלין)

שעה בברוקלין, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה בברוקלין? | שעה בברוקלין | שעון מקומי בברוקלין | זמן בברוקלין

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
15:17:09

מידע על העיר ברוקלין בארצות הברית (ארה"ב):

ברוקלין (באנגלית: Brooklyn להאזנה (מידע · עזרה)) הוא הרובע המאוכלס ביותר מבין חמשת רובעי העיר ניו יורק.בברוקלין מתגוררים כ-2.6 מיליון תושבים. אילו הייתה עומדת כעיר בפני עצמה, הייתה ברוקלין העיר הרביעית בגודלה בארצות הברית, רק לאחר שאר רובעי ניו יורק יחד, לוס אנג'לס ושיקגו. עד שנת 1898 עת אוחד הרובע עם העיר ניו יורק, הייתה ברוקלין עיר עצמאית. שטח רובע ברוקלין מהווה את "מחוז קינגס" (באנגלית: Kings County - מחוז המלכים) הקרוי על שם מלך אנגליה צ'ארלס השני.
שם העיר מגיע מהולנדית: "Breuckelen" על שם העיר ההולנדית ברוקלן. המוטו של הרובע הוא: "באחדות יש כוח" - תרגום של המוטו ההולנדי של הערים באזור: "Een Draght Mackt Maght". מוטו זה מופיע על חותם הרובע ועל דגלו.
נשיא הרובע הוא אריק אדמס.

מה השעה בברוקלין - מידע:

דף מידע זה אודות ברוקלין בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בברוקלין. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בברוקלין תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בברוקלין, לפי שעון ברוקלין. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון ברוקלין וזמן ברוקלין או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון ברוקלין עכשיו וגם את שעון ברוקלין כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון ברוקלין עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בברוקלין?
 • מה הזמן בברוקלין?
 • מהי השעה המקומית בברוקלין?
 • זמן המקומי בברוקלין
 • ברוקלין - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של ברוקלין?
 • שעה בברוקלין - מהי?
 • זמן ברוקלין - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בברוקלין וכן זמן נוכחי בברוקלין. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון ברוקלין מדויק. שעון ברוקלין המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בברוקלין. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.