שעה בשיקגו, אילינוי, ארצות הברית (ארה"ב):

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בשיקגו, אילינוי, ארצות הברית (ארה"ב)

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה שיקגו, אילינוי היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות משיקגו, אילינוי

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בשיקגו, אילינוי:
תמונות משיקגו, אילינוי

מיקומה של שיקגו, אילינוי

המיקום הגאוגרפי של העיר שיקגו, אילינוי עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של שיקגו, אילינוי:
מיקומה של שיקגו, אילינוי41°50′13″N 87°41′4″W

השעה בשיקגו, אילינוי - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בשיקגו, אילינוי לשפות הבאות:

שיקגו, אילינוי - איזור זמן:

 • איזור הזמן של שיקגו, אילינוי (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-5
 • שעון ישראל שיקגו, אילינוי:השעון של שיקגו, אילינוי מאחר את שעון ישראל ב-8 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ושיקגו, אילינוי (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ושיקגו, אילינוי.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל שיקגו, אילינוי או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל שיקגו, אילינוי)

שעה בשיקגו, אילינוי, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה בשיקגו, אילינוי? | שעה בשיקגו, אילינוי | שעון מקומי בשיקגו, אילינוי | זמן בשיקגו, אילינוי

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום ראשון, 25 בפברואר 2024
20:11:22

מידע על העיר שיקגו, אילינוי בארצות הברית (ארה"ב):

שיקגו (באנגלית: Chicago, ) היא העיר הגדולה ביותר במדינת אילינוי שבארצות הברית והיא ממוקמת על גדת ימת מישיגן. בעיר חיים מעל ל-2.8 מיליון תושבים. שיקגו היא העיר השלישית בגודלה בארצות הברית והעיר הגדולה ביותר באזור המערב התיכון (Midwest) של ארצות הברית. באזור המטרופולין של שיקגו (המכונה גם שיקגולנד) חיים מעל ל-9.5 מיליון תושבים אשר מתגוררים בשטח אשר מתפרס על פני תשעה מחוזות השייכים לשלוש מדינות שונות: אילינוי (שבעה מחוזות), אינדיאנה וויסקונסין. מטרופולין זה נחשב למטרופולין השלישי בגודלו בארצות הברית. העיר משמשת כיום מרכז אקדמי, תחבורתי, תעשייתי, תרבותי ומסחרי חשוב.
ב-4 ביוני 2008, שיקגו נבחרה כאחת מארבעת הערים המועמדות הסופיות אשר אחת מהן תזכה לארח את אולימפידת הקיץ של שנת 2016.

מה השעה בשיקגו, אילינוי - מידע:

דף מידע זה אודות שיקגו, אילינוי בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בשיקגו, אילינוי. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בשיקגו, אילינוי תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בשיקגו, אילינוי, לפי שעון שיקגו, אילינוי. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון שיקגו, אילינוי וזמן שיקגו, אילינוי או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון שיקגו, אילינוי עכשיו וגם את שעון שיקגו, אילינוי כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון שיקגו, אילינוי עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בשיקגו, אילינוי?
 • מה הזמן בשיקגו, אילינוי?
 • מהי השעה המקומית בשיקגו, אילינוי?
 • זמן המקומי בשיקגו, אילינוי
 • שיקגו, אילינוי - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של שיקגו, אילינוי?
 • שעה בשיקגו, אילינוי - מהי?
 • זמן שיקגו, אילינוי - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בשיקגו, אילינוי וכן זמן נוכחי בשיקגו, אילינוי. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון שיקגו, אילינוי מדויק. שעון שיקגו, אילינוי המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בשיקגו, אילינוי. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.