שעה בקולומבוס, ארצות הברית (ארה"ב):

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בקולומבוס, ארצות הברית (ארה"ב)

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה קולומבוס היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות מקולומבוס

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בקולומבוס:
תמונות מקולומבוס

מיקומה של קולומבוס

המיקום הגאוגרפי של העיר קולומבוס עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של קולומבוס:
מיקומה של קולומבוס39°59′N 82°59′W

השעה בקולומבוס - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בקולומבוס לשפות הבאות:

קולומבוס - איזור זמן:

 • איזור הזמן של קולומבוס (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-4
 • שעון ישראל קולומבוס:השעון של קולומבוס מאחר את שעון ישראל ב-7 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וקולומבוס (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וקולומבוס.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל קולומבוס או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל קולומבוס)

שעה בקולומבוס, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה בקולומבוס? | שעה בקולומבוס | שעון מקומי בקולומבוס | זמן בקולומבוס

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום ראשון, 25 בפברואר 2024
20:04:36

מידע על העיר קולומבוס בארצות הברית (ארה"ב):

קולומבוס (באנגלית: Columbus) היא עיר הבירה של מדינת אוהיו בארצות הברית. היא קרויה על שמו של כריסטופר קולומבוס, מגלה יבשת אמריקה.
בנוסף משמשת העיר כמקום המושב (County seat) של מחוז פרנקלין. זוהי העיר הגדולה והמאוכלסת ביותר במדינת אוהיו, וה-15 בגודלה בארצות הברית כולה. מספר תושביה הוא כ-750,000, ומספר התושבים כולל המטרופולין הוא מעל מיליון ושבע מאות אלף.
העיר ממוקמת במפגש הנהרות סאיוטו ואולֶנטֶגִ'י. האקלים בקולומבוס, כבמרבית אוהיו, הוא אקלים יבשתי לח (Humid continental climate), שבו קיץ חם ולח, בעוד החורפים קרים מאוד ועם מיעוט משקעים.
בקולומבוס נמצא הקמפוס הראשי של אוניברסיטת המדינה של אוהיו, שנוסדה בשנת 1870 והיא אחת האוניברסיטאות הציבוריות הגדולות בארצות הברית.

מה השעה בקולומבוס - מידע:

דף מידע זה אודות קולומבוס בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בקולומבוס. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בקולומבוס תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בקולומבוס, לפי שעון קולומבוס. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון קולומבוס וזמן קולומבוס או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון קולומבוס עכשיו וגם את שעון קולומבוס כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון קולומבוס עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בקולומבוס?
 • מה הזמן בקולומבוס?
 • מהי השעה המקומית בקולומבוס?
 • זמן המקומי בקולומבוס
 • קולומבוס - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של קולומבוס?
 • שעה בקולומבוס - מהי?
 • זמן קולומבוס - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בקולומבוס וכן זמן נוכחי בקולומבוס. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון קולומבוס מדויק. שעון קולומבוס המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בקולומבוס. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.