שעה בדנוור, קולורדו, ארצות הברית (ארה"ב):

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בדנוור, קולורדו, ארצות הברית (ארה"ב)

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה דנוור, קולורדו היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות מדנוור, קולורדו

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בדנוור, קולורדו:
תמונות מדנוור, קולורדו

מיקומה של דנוור, קולורדו

המיקום הגאוגרפי של העיר דנוור, קולורדו עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של דנוור, קולורדו:
מיקומה של דנוור, קולורדו39°44′21″N 104°59′5″W

השעה בדנוור, קולורדו - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בדנוור, קולורדו לשפות הבאות:

דנוור, קולורדו - איזור זמן:

 • איזור הזמן של דנוור, קולורדו (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-6
 • שעון ישראל דנוור, קולורדו:השעון של דנוור, קולורדו מאחר את שעון ישראל ב-9 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ודנוור, קולורדו (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ודנוור, קולורדו.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל דנוור, קולורדו או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל דנוור, קולורדו)

שעה בדנוור, קולורדו, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה בדנוור, קולורדו? | שעה בדנוור, קולורדו | שעון מקומי בדנוור, קולורדו | זמן בדנוור, קולורדו

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום ראשון, 25 בפברואר 2024
18:03:20

מידע על העיר דנוור, קולורדו בארצות הברית (ארה"ב):

דנוור (לפעמים נכתב גם דנבר) היא עיר הבירה של מדינת קולורדו שבארצות הברית, וכן העיר הגדולה ביותר בקולורדו. נכון לשנת 2008, מתגוררים בעיר כ-600,000 תושבים והיא העיר ה-24 בגודלה בארצות הברית והשנייה בגודלה באיזור הרי הרוקי. במטרופולין של דנבר מתגוררים כ-2.5 מיליון תושבים, כמחצית מאוכלוסיית מדינת קולורדו. לעיר קבוצה בליגת ה-NFL דנוור ברונקוס, בליגת ה-NBA דנוור נאגטס ובליגת ה-MLS קולורדו ראפידס.

מה השעה בדנוור, קולורדו - מידע:

דף מידע זה אודות דנוור, קולורדו בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בדנוור, קולורדו. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בדנוור, קולורדו תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בדנוור, קולורדו, לפי שעון דנוור, קולורדו. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון דנוור, קולורדו וזמן דנוור, קולורדו או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון דנוור, קולורדו עכשיו וגם את שעון דנוור, קולורדו כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון דנוור, קולורדו עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בדנוור, קולורדו?
 • מה הזמן בדנוור, קולורדו?
 • מהי השעה המקומית בדנוור, קולורדו?
 • זמן המקומי בדנוור, קולורדו
 • דנוור, קולורדו - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של דנוור, קולורדו?
 • שעה בדנוור, קולורדו - מהי?
 • זמן דנוור, קולורדו - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בדנוור, קולורדו וכן זמן נוכחי בדנוור, קולורדו. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון דנוור, קולורדו מדויק. שעון דנוור, קולורדו המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בדנוור, קולורדו. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.