שעה בדטרויט, מישיגן, ארצות הברית (ארה"ב):

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בדטרויט, מישיגן, ארצות הברית (ארה"ב)

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה דטרויט, מישיגן היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות מדטרויט, מישיגן

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בדטרויט, מישיגן:
תמונות מדטרויט, מישיגן

מיקומה של דטרויט, מישיגן

המיקום הגאוגרפי של העיר דטרויט, מישיגן עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של דטרויט, מישיגן:
מיקומה של דטרויט, מישיגן42°19?53?N 83°02?45?W

השעה בדטרויט, מישיגן - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בדטרויט, מישיגן לשפות הבאות:

דטרויט, מישיגן - איזור זמן:

 • איזור הזמן של דטרויט, מישיגן (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-4
 • שעון ישראל דטרויט, מישיגן:השעון של דטרויט, מישיגן מאחר את שעון ישראל ב-7 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ודטרויט, מישיגן (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ודטרויט, מישיגן.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל דטרויט, מישיגן או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל דטרויט, מישיגן)

שעה בדטרויט, מישיגן, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה בדטרויט, מישיגן? | שעה בדטרויט, מישיגן | שעון מקומי בדטרויט, מישיגן | זמן בדטרויט, מישיגן

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
16:35:10

מידע על העיר דטרויט, מישיגן בארצות הברית (ארה"ב):

דטרויט (מצרפתית: Detroit) היא העיר העשירית בגודלה בארצות הברית והגדולה ביותר במדינת מישיגן. בעיר התגוררו בשנת 2005 כ-900 אלף תושבים; המטרופולין שבמרכזה נמצאת דטרויט היא האזור העירוני השמיני בגודלו בארצות הברית, עם כ-5.5 מיליון תושבים.
דטרויט שוכנת על גבולה הצפוני של ארצות הברית, לגדותיו של נהר הנושא את שם העיר, נהר המקשר בין ימת אירי ואגם סיינט קלייר. על הגדה שממול שוכנת העיר וינדזור שבאונטריו, קנדה; דטרויט היא העיר האמריקאית היחידה (חוץ מערים באלסקה) הנמצאת מצפון (בקו מאונך) לשטח כלשהו בקנדה. בתחומי העיר נמצאים שלושה מעברי גבול בין שתי המדינות.
דטרויט הוקמה ב-1701 על ידי הסוחר ומגלה הארצות הצרפתי אנטואן דה לה מוט קאדילק (Antoine de la Mothe Cadillac); הוא העניק לה את השם Ville d'Etroit, בצרפתית: "עיר המצר"; במשך השנים הפך השם ל-Detroit.

מה השעה בדטרויט, מישיגן - מידע:

דף מידע זה אודות דטרויט, מישיגן בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בדטרויט, מישיגן. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בדטרויט, מישיגן תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בדטרויט, מישיגן, לפי שעון דטרויט, מישיגן. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון דטרויט, מישיגן וזמן דטרויט, מישיגן או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון דטרויט, מישיגן עכשיו וגם את שעון דטרויט, מישיגן כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון דטרויט, מישיגן עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בדטרויט, מישיגן?
 • מה הזמן בדטרויט, מישיגן?
 • מהי השעה המקומית בדטרויט, מישיגן?
 • זמן המקומי בדטרויט, מישיגן
 • דטרויט, מישיגן - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של דטרויט, מישיגן?
 • שעה בדטרויט, מישיגן - מהי?
 • זמן דטרויט, מישיגן - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בדטרויט, מישיגן וכן זמן נוכחי בדטרויט, מישיגן. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון דטרויט, מישיגן מדויק. שעון דטרויט, מישיגן המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בדטרויט, מישיגן. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.