שעה בדאלאס, ארצות הברית (ארה"ב):

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בדאלאס, ארצות הברית (ארה"ב)

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה דאלאס היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות מדאלאס

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בדאלאס:
תמונות מדאלאס

מיקומה של דאלאס

המיקום הגאוגרפי של העיר דאלאס עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של דאלאס:
מיקומה של דאלאס32°47′N 96°48′W

השעה בדאלאס - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בדאלאס לשפות הבאות:

דאלאס - איזור זמן:

 • איזור הזמן של דאלאס (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-5
 • שעון ישראל דאלאס:השעון של דאלאס מאחר את שעון ישראל ב-8 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ודאלאס (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ודאלאס.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל דאלאס או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל דאלאס)

שעה בדאלאס, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה בדאלאס? | שעה בדאלאס | שעון מקומי בדאלאס | זמן בדאלאס

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום ראשון, 25 בפברואר 2024
19:01:20

מידע על העיר דאלאס בארצות הברית (ארה"ב):

דאלאס (באנגלית: Dallas) היא עיר במדינת טקסס בארצות הברית. דאלאס היא אחת מעשר הערים הגדולות בארצות הברית, ולפי מפקד שנערך בשנת 2009 מתגוררים בתחומיה 1,299,543 אנשים. במטרופולין דאלאס - פורט וורת' - ארלינגטון מתגוררים כ-6.5 מיליון אנשים.
דאלאס נוסדה בשנת 1841 והיא נקראת, כפי הנראה, על שמו של ג'ורג' מ. דאלאס, שהיה סגן נשיא ארצות הברית באותה התקופה ותמך בסיפוחה של טקסס לארצות הברית, אם כי ישנה מחלוקת אם העיר נקראת על שמו או על שם אחד מבני משפחתו.
דאלאס סובלת מאחוז פשיעה גבוה, והייתה העיר בעלת אחוז הפשיעה הגבוה ביותר בארצות הברית בין השנים 19982003. אמנם רוב האזורים שלווים, אך ישנן שכונות שאינן בטוחות לאחר החשיכה.

מה השעה בדאלאס - מידע:

דף מידע זה אודות דאלאס בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בדאלאס. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בדאלאס תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בדאלאס, לפי שעון דאלאס. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון דאלאס וזמן דאלאס או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון דאלאס עכשיו וגם את שעון דאלאס כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון דאלאס עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בדאלאס?
 • מה הזמן בדאלאס?
 • מהי השעה המקומית בדאלאס?
 • זמן המקומי בדאלאס
 • דאלאס - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של דאלאס?
 • שעה בדאלאס - מהי?
 • זמן דאלאס - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בדאלאס וכן זמן נוכחי בדאלאס. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון דאלאס מדויק. שעון דאלאס המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בדאלאס. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.