שעה בניוארק, ארצות הברית (ארה"ב):

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בניוארק, ארצות הברית (ארה"ב)

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה ניוארק היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות מניוארק

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בניוארק:
תמונות מניוארק

מיקומה של ניוארק

המיקום הגאוגרפי של העיר ניוארק עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של ניוארק:
מיקומה של ניוארק40°43′N 74°10′W

השעה בניוארק - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בניוארק לשפות הבאות:

ניוארק - איזור זמן:

 • איזור הזמן של ניוארק (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-4
 • שעון ישראל ניוארק:השעון של ניוארק מאחר את שעון ישראל ב-7 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וניוארק (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וניוארק.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל ניוארק או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל ניוארק)

שעה בניוארק, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה בניוארק? | שעה בניוארק | שעון מקומי בניוארק | זמן בניוארק

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
16:31:27

מידע על העיר ניוארק בארצות הברית (ארה"ב):

ניוארק (באנגלית: Newark) היא העיר הגדולה ביותר במדינת ניו ג'רזי, ארצות הברית, ועיר המחוז במחוז אסקס. היא מכונה עיר הלְבֵנים (באנגלית: The Brick City).
לשכת מפקד התושבים של ארצות הברית העריכה, בשנת 2010, שבניוארק 277,140 תושבים. זוהי העיר ה-68 בגודלה בארצות הברית. ניוארק ממוקמת 8 קילומטר בקירוב ממערב למנהטן, ניו יורק, מיקומה ליד האוקיינוס האטלנטי אפשר את הקמת מפעל הנמל שלה, נמל ניוארק, נמל התובלה העיקרי במפרץ ניוארק ושל נמל ניו יורק. בניוארק קיים נמל התעופה ליברטי, שהיה שדה התעופה הפעיל הראשון באזור מטרופולין ניו יורק וכיום הוא אחד העמוסים בארצות הברית.

מה השעה בניוארק - מידע:

דף מידע זה אודות ניוארק בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בניוארק. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בניוארק תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בניוארק, לפי שעון ניוארק. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון ניוארק וזמן ניוארק או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון ניוארק עכשיו וגם את שעון ניוארק כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון ניוארק עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בניוארק?
 • מה הזמן בניוארק?
 • מהי השעה המקומית בניוארק?
 • זמן המקומי בניוארק
 • ניוארק - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של ניוארק?
 • שעה בניוארק - מהי?
 • זמן ניוארק - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בניוארק וכן זמן נוכחי בניוארק. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון ניוארק מדויק. שעון ניוארק המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בניוארק. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.