שעה בהונולולו, ארצות הברית (ארה"ב):

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בהונולולו, ארצות הברית (ארה"ב)

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה הונולולו היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות מהונולולו

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בהונולולו:
תמונות מהונולולו

מיקומה של הונולולו

המיקום הגאוגרפי של העיר הונולולו עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של הונולולו:
מיקומה של הונולולו21°28′N 157°59′W

השעה בהונולולו - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בהונולולו לשפות הבאות:

הונולולו - איזור זמן:

 • איזור הזמן של הונולולו (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-10
 • שעון ישראל הונולולו:השעון של הונולולו מאחר את שעון ישראל ב-13 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל והונולולו (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל והונולולו.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל הונולולו או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל הונולולו)

שעה בהונולולו, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה בהונולולו? | שעה בהונולולו | שעון מקומי בהונולולו | זמן בהונולולו

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שלישי, 23 באפריל 2024
19:43:37

מידע על העיר הונולולו בארצות הברית (ארה"ב):

הונולולו (Honolulu) היא עיר הבירה של מדינת הוואי שבארצות הברית, וכן העיר הגדולה ביותר במדינה זו.
בשפת תושבי המקום המקוריים, פירוש השם הונולולו הוא "מפרץ מוגן" או "מקום של מחסה".
העיר ממוקמת לאורך החוף הדרום-מזרחי של האי אוהאו שבהוואי.
במפקד התושבים האחרון שנערך בהוואי ב-2004, נאמדה אוכלוסיית העיר בכ-390,000 תושבים. התיירות היא מנוע הצמיחה העיקרי של הונולולו. 8 מיליון תיירים מבקרים בעיר מדי שנה בגלל הרי הגעש, המלונות המפוארים, המסעדות והחופים. בזכות הפריחה בתיירות ותעשיית הקפה, שיעור האבטלה בעיר הוא הנמוך ביותר בארצות הברית. תוחלת החיים בהוואי ובהונלולו בפרט, היא הגבוהה ביותר בארצות הברית.

מה השעה בהונולולו - מידע:

דף מידע זה אודות הונולולו בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בהונולולו. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בהונולולו תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בהונולולו, לפי שעון הונולולו. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון הונולולו וזמן הונולולו או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון הונולולו עכשיו וגם את שעון הונולולו כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון הונולולו עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בהונולולו?
 • מה הזמן בהונולולו?
 • מהי השעה המקומית בהונולולו?
 • זמן המקומי בהונולולו
 • הונולולו - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של הונולולו?
 • שעה בהונולולו - מהי?
 • זמן הונולולו - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בהונולולו וכן זמן נוכחי בהונולולו. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון הונולולו מדויק. שעון הונולולו המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בהונולולו. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.