שעה באינדיאנפוליס, ארצות הברית (ארה"ב):

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה באינדיאנפוליס, ארצות הברית (ארה"ב)

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה אינדיאנפוליס היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות מאינדיאנפוליס

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר באינדיאנפוליס:
תמונות מאינדיאנפוליס

מיקומה של אינדיאנפוליס

המיקום הגאוגרפי של העיר אינדיאנפוליס עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של אינדיאנפוליס:
מיקומה של אינדיאנפוליס40°N 86°W

השעה באינדיאנפוליס - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה באינדיאנפוליס לשפות הבאות:

אינדיאנפוליס - איזור זמן:

 • איזור הזמן של אינדיאנפוליס (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-4
 • שעון ישראל אינדיאנפוליס:השעון של אינדיאנפוליס מאחר את שעון ישראל ב-7 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ואינדיאנפוליס (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ואינדיאנפוליס.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל אינדיאנפוליס או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל אינדיאנפוליס)

שעה באינדיאנפוליס, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה באינדיאנפוליס? | שעה באינדיאנפוליס | שעון מקומי באינדיאנפוליס | זמן באינדיאנפוליס

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
15:35:39

מידע על העיר אינדיאנפוליס בארצות הברית (ארה"ב):

אינדיאנפוליס (אנגלית: Indianapolis) היא בירת מדינת אינדיאנה בארצות הברית ומספר תושביה, על פי מפקד האוכלוסין ב-2000, הוא כ-971,926, על כן היא אחת מ-12 הערים הגדולות ביותר בארצות הברית, והגדולה ביותר באינדיאנה. ראש העיר הוא גרג באלארד.
בתוספת הפרברים, אינדיאנה היא העיר השלישית בגודלה במערב התיכון של ארצות הברית, אחרי שיקגו ודטרויט. לפי אחוזי הצמיחה הגבוהים (5%), תהיה אינדיאנפוליס העיר השנייה בגודלה באזור ב-2010.
מקור השם אינדיאנפוליס הוא בהצעתו של שופט מבית המשפט העליון של אינדיאנה, ג'רמיה סאליוון, כצירוף של אינדיאנה (המדינה) ופוליס, המילה היוונית לעיר.

מה השעה באינדיאנפוליס - מידע:

דף מידע זה אודות אינדיאנפוליס בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה באינדיאנפוליס. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן באינדיאנפוליס תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים באינדיאנפוליס, לפי שעון אינדיאנפוליס. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון אינדיאנפוליס וזמן אינדיאנפוליס או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון אינדיאנפוליס עכשיו וגם את שעון אינדיאנפוליס כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון אינדיאנפוליס עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה באינדיאנפוליס?
 • מה הזמן באינדיאנפוליס?
 • מהי השעה המקומית באינדיאנפוליס?
 • זמן המקומי באינדיאנפוליס
 • אינדיאנפוליס - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של אינדיאנפוליס?
 • שעה באינדיאנפוליס - מהי?
 • זמן אינדיאנפוליס - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית באינדיאנפוליס וכן זמן נוכחי באינדיאנפוליס. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון אינדיאנפוליס מדויק. שעון אינדיאנפוליס המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק באינדיאנפוליס. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.