שעה במיאמי, פלורידה, ארצות הברית (ארה"ב):

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה במיאמי, פלורידה, ארצות הברית (ארה"ב)

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה מיאמי, פלורידה היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות ממיאמי, פלורידה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר במיאמי, פלורידה:
תמונות ממיאמי, פלורידה

מיקומה של מיאמי, פלורידה

המיקום הגאוגרפי של העיר מיאמי, פלורידה עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של מיאמי, פלורידה:
מיקומה של מיאמי, פלורידה25°47′16″N 80°13′27″W

השעה במיאמי, פלורידה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה במיאמי, פלורידה לשפות הבאות:

מיאמי, פלורידה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של מיאמי, פלורידה (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-4
 • שעון ישראל מיאמי, פלורידה:השעון של מיאמי, פלורידה מאחר את שעון ישראל ב-7 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ומיאמי, פלורידה (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ומיאמי, פלורידה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל מיאמי, פלורידה או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל מיאמי, פלורידה)

שעה במיאמי, פלורידה, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה במיאמי, פלורידה? | שעה במיאמי, פלורידה | שעון מקומי במיאמי, פלורידה | זמן במיאמי, פלורידה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
16:51:22

מידע על העיר מיאמי, פלורידה בארצות הברית (ארה"ב):

מיאמי (באנגלית: Miami) היא עיר מרכזית בדרום-מזרחה של מדינת פלורידה שבארצות הברית. היא מושב מחוז מיאמי-דייד. מיאמי היא עיר עולם שבה חיים כ-404,049 איש. היא העיר הגדולה ביותר באזור המטרופוליטני של דרום פלורידה, שהוא האזור המטרופוליטני הגדול ביותר בדרומה של ארצות הברית עם אוכלוסייה של 5.5 מיליון איש. מיאמי והערים המקיפות אותה הן האזור העירוני החמישי בגודלו בכל ארצות הברית. ב-2005 העריך האו"ם שמיאמי היא המצבור העירוני הרביעי בגודלו בארצות הברית, וה-44 בעולם כולו.
חשיבותה של מיאמי היא כמרכז תרבותי וכלכלי ולכן היא עיר עולם. בגלל קשרה הבלשני של מיאמי לצפון, דרום ומרכז אמריקה, וכמו כן לקריביים, מיאמי נחשבת כ"שער של אמריקה". האוכלוסייה הדוברת-ספרדית הגדולה של מיאמי, קושרת אותה קשר כלכלי רחב לאמריקה הלטינית, מה שהופך אותה ואת האזור שמסביבה, למרכז כלכלי בעולם ההיספני.
מיאמי היא גם ביתו של אחד מהנמלים הגדולים ובעלי ההשפעה בארצות הברית, נמל מיאמי. הנמל נקרא לעתים גם "בירת השיט של העולם", ו"שער המשא של אמריקה".

מה השעה במיאמי, פלורידה - מידע:

דף מידע זה אודות מיאמי, פלורידה בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה במיאמי, פלורידה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן במיאמי, פלורידה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים במיאמי, פלורידה, לפי שעון מיאמי, פלורידה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון מיאמי, פלורידה וזמן מיאמי, פלורידה או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון מיאמי, פלורידה עכשיו וגם את שעון מיאמי, פלורידה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון מיאמי, פלורידה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה במיאמי, פלורידה?
 • מה הזמן במיאמי, פלורידה?
 • מהי השעה המקומית במיאמי, פלורידה?
 • זמן המקומי במיאמי, פלורידה
 • מיאמי, פלורידה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של מיאמי, פלורידה?
 • שעה במיאמי, פלורידה - מהי?
 • זמן מיאמי, פלורידה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית במיאמי, פלורידה וכן זמן נוכחי במיאמי, פלורידה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון מיאמי, פלורידה מדויק. שעון מיאמי, פלורידה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק במיאמי, פלורידה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.