שעה בניו אורלינס, ארצות הברית (ארה"ב):

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בניו אורלינס, ארצות הברית (ארה"ב)

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה ניו אורלינס היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות מניו אורלינס

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בניו אורלינס:
תמונות מניו אורלינס

מיקומה של ניו אורלינס

המיקום הגאוגרפי של העיר ניו אורלינס עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של ניו אורלינס:
מיקומה של ניו אורלינס29°57′53″N 90°4′14″W

השעה בניו אורלינס - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בניו אורלינס לשפות הבאות:

ניו אורלינס - איזור זמן:

 • איזור הזמן של ניו אורלינס (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-5
 • שעון ישראל ניו אורלינס:השעון של ניו אורלינס מאחר את שעון ישראל ב-8 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וניו אורלינס (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וניו אורלינס.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל ניו אורלינס או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל ניו אורלינס)

שעה בניו אורלינס, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה בניו אורלינס? | שעה בניו אורלינס | שעון מקומי בניו אורלינס | זמן בניו אורלינס

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום ראשון, 25 בפברואר 2024
20:22:27

מידע על העיר ניו אורלינס בארצות הברית (ארה"ב):

ניו אורלינס היא העיר הגדולה ביותר במדינת לואיזיאנה שבדרום ארצות הברית. לפני הוריקן קטרינה התגוררו בעיר כ-460,000 תושבים, בעקבות ההוריקן פונתה העיר, ומאז חזרו רוב התושבים אליה. העיר שמשתרעת על גדות נהר המיסיסיפי ידועה בססגוניותה ובפתיחות התרבותית שלה. כמו כל מדינת לואיזיאנה יש לה עבר צרפתי שמתבטא במורשת קולינרית. כמו כן היא גם מרכז מוזיקה חשוב ומידי שנה מתקיימות בה חגיגות המרדי גרא. בניו אורלינס התפתח לראשונה סגנון המוזיקה ג'אז. לעיר ישנה קבוצת כדורסל המשחקת בליגה ה-NBA ניו אורלינס הורנטס.

מה השעה בניו אורלינס - מידע:

דף מידע זה אודות ניו אורלינס בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בניו אורלינס. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בניו אורלינס תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בניו אורלינס, לפי שעון ניו אורלינס. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון ניו אורלינס וזמן ניו אורלינס או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון ניו אורלינס עכשיו וגם את שעון ניו אורלינס כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון ניו אורלינס עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בניו אורלינס?
 • מה הזמן בניו אורלינס?
 • מהי השעה המקומית בניו אורלינס?
 • זמן המקומי בניו אורלינס
 • ניו אורלינס - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של ניו אורלינס?
 • שעה בניו אורלינס - מהי?
 • זמן ניו אורלינס - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בניו אורלינס וכן זמן נוכחי בניו אורלינס. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון ניו אורלינס מדויק. שעון ניו אורלינס המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בניו אורלינס. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.