שעה בניו יורק, ארצות הברית (ארה"ב):

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בניו יורק, ארצות הברית (ארה"ב)

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה ניו יורק היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות מניו יורק

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בניו יורק:
תמונות מניו יורק

מיקומה של ניו יורק

המיקום הגאוגרפי של העיר ניו יורק עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של ניו יורק:
מיקומה של ניו יורק40°43′N 74°0′W

השעה בניו יורק - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בניו יורק לשפות הבאות:

ניו יורק - איזור זמן:

 • איזור הזמן של ניו יורק (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-4
 • שעון ישראל ניו יורק:השעון של ניו יורק מאחר את שעון ישראל ב-7 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וניו יורק (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וניו יורק.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל ניו יורק או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל ניו יורק)

שעה בניו יורק, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה בניו יורק? | שעה בניו יורק | שעון מקומי בניו יורק | זמן בניו יורק

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
16:04:23

מידע על העיר ניו יורק בארצות הברית (ארה"ב):

ניו יורק (באנגלית: New York City או New York בלבד) היא העיר המאוכלסת ביותר בארצות הברית, ושטחה העירוני הוא אחד מן הגדולים בעולם. כבר למעלה ממאה שנים, ניו יורק היא מרכז מסחרי וכלכלי מהגדולים בעולם. ניו יורק מדורגת כעיר עולם מסוג אלפא בזכות השפעתה העולמית על התקשורת, הפוליטיקה, החינוך, ההווי והאופנה. מרכז התרבות האמנותי של העיר הוא רב ההשפעה בכל רחבי האומה האמריקאית ומחוצה לה. העיר היא מרכז גדול לענייני חוץ, ובעיר שוכן מטהו של ארגון האומות המאוחדות. ראש העיר, נכון ל-2009, הוא מייקל בלומברג.
העיר ניו יורק מורכבת מחמישה רבעים; ברונקס, ברוקלין, מנהטן, קווינס וסטטן איילנד. עם אוכלוסייה של מעל ל-8.2 מיליון תושבים בשטח של כ-830 קילומטר רבוע, אוכלוסייתה של העיר היא הצפופה ביותר בכל ארצות הברית.
רבות משכונות העיר ומאתריה ידועים ברחבי העולם. פסל החירות קידם את פניהם של מיליוני המהגרים בבואם לאמריקה בשלהי המאה ה-19 ובתחילת המאה ה-20. וול סטריט, השוכן במנהטן תחתית, הוא מרכז פיננסי עולמי מאז סופה של מלחמת העולם השנייה, וביתה של הבורסה לניירות ערך. העיר היא ביתם של כמה מהבניינים הגבוהים בעולם, כמו בניין האמפייר סטייט, ומגדלי התאומים שנהרסו בפיגועי 11 בספטמבר.
ניו יורק היא מקום היווסדם של הרבה מתנועות התרבות באמריקה, כמו הרנסאנס הארלם בספרות ובאמנות הוויזואלית, האקספרסיוניזם המופשט (ידוע גם כאסכולת ניו יורק) בציור, וההיפ הופ, הפאנק, והסלסה במוזיקה. ב-2005, כמעט 170 שפות דוברו ברחבי העיר ו-36 אחוזים מאוכלוסייתה נולדו מחוץ לארצות הברית. עם הרכבת התחתית שלה שעובדת 24 שעות ביממה, ורחובותיה הסואנים בקביעות באנשים ובמכוניות, ניו יורק מכונה "העיר שאינה ישנה לעולם".

שעון ישראל ניו יורק:

בנוסף למידע על שעון ניו יורק, דף זה מציג מידע גם על הפרש השעות בין שעון ישראל לבין שעון ניו יורק. במילים אחרות, ניתן למצוא בדף זה את שעון ישראל ניו יורק. דף זה עשוי להיות שימושי מאוד לגולשים הישראלים. זאת מאחר וישנם ישראלים רבים המתגוררים בארצות הברית בכלל ובניו יורק בפרט ובני משפחתם בארץ מעוניינים לדעת מה השעה אצלם. לכן, במידה ואתה מעוניין לדעת מה הפרשת השעות בין ישראל לניו יורק או שעון ישראל ניו יורק, עליך להיכנס לדף זה. בדף זה תוכל לדעת מהו שעון ישראל ניו יורק העדכני ובעצם גם תוכל לדעת גם את שעון ישראל ניו יורק הנוכחי. לא רק זאת, בנוסף לכל גם באפשרותך לברר משהו שעון ישראל ניו יורק המדויק. דיוק מאוד חשוב באינטרנט ולכן אנחנו מקפידים ועושים מאמצים רבים על מנת לדאוג שכל השעונים באתר שלנו הם מדויקים ועדכניים. לכן אל חשש: כאשר הינכם מעוניינים לברר את הפרש השעות בין ישראל לבין ניו יורק, או את שוני באזורי הזמן בין ישראל לניו יורק, עליכם להיכנס לכן. בנוסף לכך הנאמר, אנו גם מספקים מידע אודות זמן ישראל ניו יורק. זמן ישראל ניו יורק הוא בדיוק כמו שעון ישראל ניו יורק: זהו הפרש השעון בין שעון ישראל לבין השעון של ניו יורק בארצות הברית (ארה"ב). הנושא האחרון שנשאר להזכיר הוא כי שעון ישראל ניו יורק הוא אותו הדבר כמו שעון ניו יורק ישראל, רק בכיוון הפוך. אל תתנו לעובדה זו לבלבל אתכם - זה ממש אותו הדבר.
מעבר מהיר לחלק על שעון ישראל ניו יורק.

מה השעה בניו יורק - מידע:

דף מידע זה אודות ניו יורק בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בניו יורק. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בניו יורק תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בניו יורק, לפי שעון ניו יורק. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון ניו יורק וזמן ניו יורק או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון ניו יורק עכשיו וגם את שעון ניו יורק כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון ניו יורק עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בניו יורק?
 • מה הזמן בניו יורק?
 • מהי השעה המקומית בניו יורק?
 • זמן המקומי בניו יורק
 • ניו יורק - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של ניו יורק?
 • שעה בניו יורק - מהי?
 • זמן ניו יורק - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בניו יורק וכן זמן נוכחי בניו יורק. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון ניו יורק מדויק. שעון ניו יורק המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בניו יורק. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.