שעה באוקלהומה סיטי, ארצות הברית (ארה"ב):

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה באוקלהומה סיטי, ארצות הברית (ארה"ב)

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה אוקלהומה סיטי היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות מאוקלהומה סיטי

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר באוקלהומה סיטי:
תמונות מאוקלהומה סיטי

מיקומה של אוקלהומה סיטי

המיקום הגאוגרפי של העיר אוקלהומה סיטי עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של אוקלהומה סיטי:
מיקומה של אוקלהומה סיטי35°28′56″N 97°32′06″W

השעה באוקלהומה סיטי - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה באוקלהומה סיטי לשפות הבאות:

אוקלהומה סיטי - איזור זמן:

 • איזור הזמן של אוקלהומה סיטי (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-5
 • שעון ישראל אוקלהומה סיטי:השעון של אוקלהומה סיטי מאחר את שעון ישראל ב-8 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ואוקלהומה סיטי (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ואוקלהומה סיטי.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל אוקלהומה סיטי או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל אוקלהומה סיטי)

שעה באוקלהומה סיטי, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה באוקלהומה סיטי? | שעה באוקלהומה סיטי | שעון מקומי באוקלהומה סיטי | זמן באוקלהומה סיטי

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
14:16:21

מידע על העיר אוקלהומה סיטי בארצות הברית (ארה"ב):

אוקלהומה סיטי (באנגלית: Oklahoma City) היא עיר הבירה של מדינת אוקלהומה בארצות הברית וכן עיר הבירה של מחוז אוקלהומה.
אוקלהומה סיטי היא אחת הערים הגדולות ביותר במישורים הגדולים של ארצות הברית, והעיר הגדולה בחמש "מדינות המישור": אוקלהומה, קנזס, נברסקה, דקוטה הצפונית ודקוטה הדרומית.אוקלהומה סיטי היא העיר ה-31 בגודלה בארצות הברית, ומתגוררים בה כ-560,000 תושבים (2009), כאשר בעיר רבתי מתגוררים כ-1.2 מיליון תושבים.

מה השעה באוקלהומה סיטי - מידע:

דף מידע זה אודות אוקלהומה סיטי בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה באוקלהומה סיטי. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן באוקלהומה סיטי תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים באוקלהומה סיטי, לפי שעון אוקלהומה סיטי. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון אוקלהומה סיטי וזמן אוקלהומה סיטי או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון אוקלהומה סיטי עכשיו וגם את שעון אוקלהומה סיטי כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון אוקלהומה סיטי עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה באוקלהומה סיטי?
 • מה הזמן באוקלהומה סיטי?
 • מהי השעה המקומית באוקלהומה סיטי?
 • זמן המקומי באוקלהומה סיטי
 • אוקלהומה סיטי - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של אוקלהומה סיטי?
 • שעה באוקלהומה סיטי - מהי?
 • זמן אוקלהומה סיטי - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית באוקלהומה סיטי וכן זמן נוכחי באוקלהומה סיטי. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון אוקלהומה סיטי מדויק. שעון אוקלהומה סיטי המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק באוקלהומה סיטי. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.