שעה בפורטלנד, ארצות הברית (ארה"ב):

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בפורטלנד, ארצות הברית (ארה"ב)

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה פורטלנד היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות מפורטלנד

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בפורטלנד:
תמונות מפורטלנד

מיקומה של פורטלנד

המיקום הגאוגרפי של העיר פורטלנד עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של פורטלנד:
מיקומה של פורטלנד45°31′12″N 122°40′55″W

השעה בפורטלנד - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בפורטלנד לשפות הבאות:

פורטלנד - איזור זמן:

 • איזור הזמן של פורטלנד (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-7
 • שעון ישראל פורטלנד:השעון של פורטלנד מאחר את שעון ישראל ב-10 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ופורטלנד (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ופורטלנד.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל פורטלנד או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל פורטלנד)

שעה בפורטלנד, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה בפורטלנד? | שעה בפורטלנד | שעון מקומי בפורטלנד | זמן בפורטלנד

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
12:50:49

מידע על העיר פורטלנד בארצות הברית (ארה"ב):

פורטלנד (באנגלית: Portland) היא עיר הממוקמת בצפון-מערב ארצות הברית, באזור הפסיפיק נורת' ווסט, והיא העיר הגדולה ביותר במדינת אורגון.
פורטלנד נמצאת בצפונו של עמק וילאמט, במפגש הנהרות וילאמט וקולומביה. בנוסף, היא בירתו של מחוז מולטנומה. פורטלנד נקראת על שם העיר פורטלנד שבמדינת מיין. המתיישבים הראשונים הגיעו לעיר בסביבות שנת 1830, קרוב לסופו של שביל אורגון. היותה של העיר ממוקמת במפגש שני נהרות גדולים אפשרה סחר ושינוע נוח של מוצרים אל מחוץ העיר ואליה. תעשיית העץ הייתה מרכיב מרכזי בכלכלת העיר בשנותיה הראשונות. בתחילת המאה ה-20 העיר קיבלה תדמית של אחת מערי הנמל המסוכנות בעולם, כמרכז גדול של פשע מאורגן. לאחר שכלכלת העיר שגשגה כתוצאה מהתעשייה שהתפתחה בה במלחמת העולם ה-2, תדמיתה כעיר מסוכנת החלה להתפוגג. החל משנות ה-60, פורטלנד הפכה ידועה בערכיה הפוליטיים הליברליים, והיא מזוהה עד היום כמעוז של תרבות הנגד, . על פי מחקר שנערך ב-2009 על ידי Pew Research Center, פורטלנד היא העיר השמינית בארצות הברית שאנשים רוצים לגור בה[1].
אקלימה של פורטלנד מאופיין בקיצים חמים ויבשים ובחורפים קרירים וגשומים. אקלים זה הוא מיטבי לגידול ורדים, ועל כן בפורטלנד ישנה תעשיית גידול ורדים גדולה והיא נקראת "עיר הוורדים". "Keep Portland Weird" (שמור על פורטלנד מוזרה) הוא המוטו הלא - רשמי של העיר[2].

מה השעה בפורטלנד - מידע:

דף מידע זה אודות פורטלנד בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בפורטלנד. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בפורטלנד תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בפורטלנד, לפי שעון פורטלנד. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון פורטלנד וזמן פורטלנד או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון פורטלנד עכשיו וגם את שעון פורטלנד כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון פורטלנד עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בפורטלנד?
 • מה הזמן בפורטלנד?
 • מהי השעה המקומית בפורטלנד?
 • זמן המקומי בפורטלנד
 • פורטלנד - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של פורטלנד?
 • שעה בפורטלנד - מהי?
 • זמן פורטלנד - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בפורטלנד וכן זמן נוכחי בפורטלנד. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון פורטלנד מדויק. שעון פורטלנד המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בפורטלנד. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.