שעה בפילדלפיה, ארצות הברית (ארה"ב):

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בפילדלפיה, ארצות הברית (ארה"ב)

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה פילדלפיה היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות מפילדלפיה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בפילדלפיה:
תמונות מפילדלפיה

מיקומה של פילדלפיה

המיקום הגאוגרפי של העיר פילדלפיה עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של פילדלפיה:
מיקומה של פילדלפיה40°00′34″N 75°08′00″W

השעה בפילדלפיה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בפילדלפיה לשפות הבאות:

פילדלפיה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של פילדלפיה (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-4
 • שעון ישראל פילדלפיה:השעון של פילדלפיה מאחר את שעון ישראל ב-7 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ופילדלפיה (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ופילדלפיה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל פילדלפיה או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל פילדלפיה)

שעה בפילדלפיה, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה בפילדלפיה? | שעה בפילדלפיה | שעון מקומי בפילדלפיה | זמן בפילדלפיה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום ראשון, 25 בפברואר 2024
20:48:35

מידע על העיר פילדלפיה בארצות הברית (ארה"ב):

פילדלפיה (באנגלית: Philadelphia להאזנה (מידע · עזרה)) היא העיר הגדולה ביותר במדינת פנסילבניה שבארצות הברית, הכוללת את כל מחוז פילדלפיה.
לעיר תפקיד מרכזי בהיסטוריה האמריקנית. בשנת 1776 נציגי המושבות השונים התכנסו בפילדלפיה והכריזו בה את הצהרת העצמאות של ארצות הברית. בשנת 1787 אושרה בעיר החוקה האמריקאית.
לפי מפקד האוכלוסין של 2015 חיים בעיר כ-1,567,442 תושבים. היא העיר החמישית בגודלה בארצות הברית. באזור המטרופוליטני של פילדלפיה גרים כ-6.1 מיליון אנשים, מה שהופך אותה לאחת מהמטרופולינים הגדולות בארצות הברית. העיר ממוקמת בערך באמצע הדרך בין שתי מטרופולינים גדולות אחרות — אזור העיר ניו יורק ואזור וושינגטון הבירה, המרוחקים כל אחד מספר שעות נסיעה מפילדלפיה.
פילדלפיה היא העיר העיקרית של האזור המטרופוליני של עמק הדלאוור, הנקרא כן על שם הנהר שלגדתו העיר שוכנת.
בלשון הדיבור מרכז העיר הוא "העיר המרכזית" (Center City) והוא מרכז העסקים והתרבות של העיר. בסמוך לנהר דלאוור, נמצאת "העיר הישנה" (Old City), שהיא המרכז ההיסטורי של העיר. בחלק זה של העיר נמצא היכל העצמאות בו הוכרזה עצמאות ארצות הברית ונכתבה החוקה האמריקאית. סמוך לו, במה שמכונה "פארק העצמאות", נמצאים מבנים היסטוריים נוספים.

מה השעה בפילדלפיה - מידע:

דף מידע זה אודות פילדלפיה בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בפילדלפיה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בפילדלפיה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בפילדלפיה, לפי שעון פילדלפיה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון פילדלפיה וזמן פילדלפיה או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון פילדלפיה עכשיו וגם את שעון פילדלפיה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון פילדלפיה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בפילדלפיה?
 • מה הזמן בפילדלפיה?
 • מהי השעה המקומית בפילדלפיה?
 • זמן המקומי בפילדלפיה
 • פילדלפיה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של פילדלפיה?
 • שעה בפילדלפיה - מהי?
 • זמן פילדלפיה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בפילדלפיה וכן זמן נוכחי בפילדלפיה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון פילדלפיה מדויק. שעון פילדלפיה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בפילדלפיה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.