שעה ברינו, ארצות הברית (ארה"ב):

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה ברינו, ארצות הברית (ארה"ב)

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה רינו היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות מרינו

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר ברינו:
תמונות מרינו

מיקומה של רינו

המיקום הגאוגרפי של העיר רינו עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של רינו:
מיקומה של רינו39°31′38″N 119°49′19″W

השעה ברינו - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה ברינו לשפות הבאות:

רינו - איזור זמן:

 • איזור הזמן של רינו (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-7
 • שעון ישראל רינו:השעון של רינו מאחר את שעון ישראל ב-10 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ורינו (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ורינו.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל רינו או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל רינו)

שעה ברינו, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה ברינו? | שעה ברינו | שעון מקומי ברינו | זמן ברינו

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום ראשון, 25 בפברואר 2024
17:29:21

מידע על העיר רינו בארצות הברית (ארה"ב):

רינו (באנגלית: Reno) היא עיר במחוז ואשו במדינת נבדה בארצות הברית. העיר משמשת כעיר המחוז והרביעית בגודלה במדינה. העיר רינו שוכנת במרכז המטרופולין רינו-ספארקס, הכולל גם את הערים ספארקס, סאן ואלי ופרנלי. אגד ערים זה הוא השני בגודלו בנבדה, אחרי מטרופולין לאס וגאס.
רינו מציגה עצמה כ"עיר הקטנה הגדולה בעולם" - "The biggest little city in the world". העיר כבר לא כל כך קטנה ומונה כרבע מיליון תושבים. העיר נמצאת במדינת נבדה בצד המערבי לא רחוק מאגם טאהו. העיר מתאפינת בבתי קזינו רבים ומכונות משחק רבות בדומה ללאס וגאס. העיר מוכרת גם בנישואים והגירושים האזרחיים האפשריים בה.
העיר קרויה על שם המצביא ג'סי לי רינו, אשר נהרג במלחמת האזרחים האמריקנית.

מה השעה ברינו - מידע:

דף מידע זה אודות רינו בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה ברינו. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן ברינו תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים ברינו, לפי שעון רינו. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון רינו וזמן רינו או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון רינו עכשיו וגם את שעון רינו כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון רינו עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה ברינו?
 • מה הזמן ברינו?
 • מהי השעה המקומית ברינו?
 • זמן המקומי ברינו
 • רינו - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של רינו?
 • שעה ברינו - מהי?
 • זמן רינו - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית ברינו וכן זמן נוכחי ברינו. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון רינו מדויק. שעון רינו המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק ברינו. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.