שעה בסן דייגו, ארצות הברית (ארה"ב):

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בסן דייגו, ארצות הברית (ארה"ב)

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה סן דייגו היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות מסן דייגו

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בסן דייגו:
תמונות מסן דייגו

מיקומה של סן דייגו

המיקום הגאוגרפי של העיר סן דייגו עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של סן דייגו:
מיקומה של סן דייגו32°42′54″N 117°09′45″W

השעה בסן דייגו - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בסן דייגו לשפות הבאות:

סן דייגו - איזור זמן:

 • איזור הזמן של סן דייגו (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-7
 • שעון ישראל סן דייגו:השעון של סן דייגו מאחר את שעון ישראל ב-10 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וסן דייגו (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וסן דייגו.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל סן דייגו או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל סן דייגו)

שעה בסן דייגו, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה בסן דייגו? | שעה בסן דייגו | שעון מקומי בסן דייגו | זמן בסן דייגו

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
14:08:46

מידע על העיר סן דייגו בארצות הברית (ארה"ב):

סן דייגו (באנגלית: San Diego) היא עיר בדרום-מערב מדינת קליפורניה שבארצות הברית. העיר מהווה למעשה את הפינה הדרום-מערבית של ארצות הברית היבשתית. העיר ידועה בשל האקלים הנוח השורר בה ומגוון חופי הרחצה על שפת האוקיינוס השקט. סן דייגו היא עיר הבירה של מחוז סן דייגו. בעיר מתגוררים כ-1.3 מיליון תושבים (2014), והיא העיר השנייה בגודלה בקליפורניה והשמינית בגודלה בארצות הברית.
בסן דייגו ממוקמים מספר מתקנים צבאיים של הצי וחיל הנחתים האמריקאי. נמל סן דייגו הוא נמל הבית של הצי השלישי של ארצות הברית, ונמצאות בו שתי נושאות מטוסים מסדרת נימיץ, נימיץ (CVN-68) ורונלד רייגן (CVN-76), אוניות צי נוספות וצוללות גרעיניות.
מוטו העיר הוא "העיר היפה באמריקה" ("America's Finest City").

מה השעה בסן דייגו - מידע:

דף מידע זה אודות סן דייגו בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בסן דייגו. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בסן דייגו תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בסן דייגו, לפי שעון סן דייגו. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון סן דייגו וזמן סן דייגו או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון סן דייגו עכשיו וגם את שעון סן דייגו כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון סן דייגו עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בסן דייגו?
 • מה הזמן בסן דייגו?
 • מהי השעה המקומית בסן דייגו?
 • זמן המקומי בסן דייגו
 • סן דייגו - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של סן דייגו?
 • שעה בסן דייגו - מהי?
 • זמן סן דייגו - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בסן דייגו וכן זמן נוכחי בסן דייגו. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון סן דייגו מדויק. שעון סן דייגו המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בסן דייגו. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.